Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах? Прості способи!

Як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах? Прості способи!

Додано: 09.09.14
Як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах? Прості спобличчя!
Прекрасним способом розслаблення є виготовлення та пускання мильних бульбашок. Досить легко навчитися того, як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах.

[b] Приготування міцних мильних бульбашок [/b]

Роздуваючи через соломинку краплю мила, легко можна сформувати мильні бульбашки, що радують око. Але можна їх зробити і більш міцними. До мила додається стільки ж аптечного гліцерину. Така оригінальна суміш дає фігурні, великі бульбашки.

Для отримання дуже міцних бульбашок необхідно використовувати суміш звичайного господарського мила з гліцерином. Мило стругается у воду. Можна навіть, помішуючи, дати складу закипіти, щоб швидше отримати однорідну рідину. При цьому потрібно бути обережним, інакше є ризик обпектися.

А ще можна додати рідину для миття посуду. Пропорції такі: вода (600 мл), миючий засіб (200 г) і гліцерин (100 г).

Наступний спосіб складніше. Потрібно перемішати гарячу воду (600 мл) з миючим порошком (50 г), гліцериновим розчином (300 мл) і нашатирем (20 крапель). Отримана суміш настоюється близько 72 годин. Потім фільтрується і поміщається в холодильник.

[b] Перевірка міцності мильного міхура [/b]

Трубочку треба вмочити в рідину таким чином, щоб на кінці трубочки сформувалася плівка. Тепер видувається великий міхур. Його діаметр повинен бути не менше 10 см. Якщо з ним нічого не станеться, значить, розчин зроблений правильно. Якщо ж міхур лопне, то потрібно додати мила, настругав його в розчин.

Однак на цьому випробування не закінчуються. Треба видути міхур, потім вмочити палець у мильну рідину і спробувати проколоти міхур. Все в порядку, якщо міхур витримав. Ну а якщо ні, то доведеться в розчин додати ще мила.

Досвід з мильними бульбашками потрібно проводити спокійно, в добре освітленій кімнаті. Тільки так можна оцінити красу мильних райдужних бульбашок.

Як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах? Прості спобличчя![b] Гра з мильними бульбашками [/b]

Невелику частину клейонку потрібно обмазати шампунем або милом. Тепер налити шампунь в чашечку. Взяти від пластмасової ручки деталь з конусоподібним отвором, і через неї видувати бульбашки. Якщо спочатку не дуже виходить, то можна шампунь розбавити невеликою кількістю води.

Мильні бульбашки дуже красиво видувати на клейонку. Тут можна вибудувати цілий зоопарк. Наприклад, видути черепаху або конячку.

А як приємно видувати бульбашки прямо на долоню. Цікавий ефект виходить від видування міхура в міхур. А якщо руки намазати шампунем, то до бульбашок можна доторкатися руками, при цьому вони будуть лопатися.

У зимовий час бульбашки з мильного розчину без гліцерину виходять покритими візерунками, схожими на віконні візерунки в мороз.

[b] Видування різних фігурок [/b]

Можна зробити мильні бульбашки величезного розміру. Треба зв'язати метр синтетичної мотузки. Потім мотузку зафіксувати на паличках, зробивши трикутник. Отриману конструкцію вмочити у мильний розчин. Тепер мотузки потрібно дістати, а палички розвести в сторони. Мильна бульбашка виходить діаметрів в один метр.

Дуже цікаво утворити мильні бульбашки у формі матрьошки. Потрібно приготувати плоску тарілку близько 20 см. В тарілку налити невелику кількість розчину, і надути соломинкою міхур напівсферичної форми. Тепер трубочку потрібно акуратно провернути. Вона виявиться всередині, але відривається від стінки міхура. Це можна повторити кілька разів, і вийде міхур в міхурі.

Красиві бульбашки виходять на морозі (близько мінус 7 градусів). А якщо на сніг покласти міхур, то видовище буде незвичайним.

Можна довго проводити експерименти з бульбашками, і це дуже захоплює. Зрозуміло, нічого нового у мильних бульбашках немає. Але це захоплююча і весела гра, якій можна розважатися в будь-якому віці.