Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити будиночок для кішки? Простий і легкий спосіб створення будиночка з Відео

Як зробити будиночок для кішки? Простий і легкий спосіб створення будиночка з Відео

Додано: 09.09.14
Як зробити будиночок для кішки? Простий і легкий спосіб створення будиночка з Відео
Напевно будь-яка домашня кішка мріє про те, щоб мати свій затишний і комфортний будиночок, в якому можна відпочити і набратися сил після тривалої прогулянки. На сьогоднішній день на ринку товарів для тварин існує величезний арсенал будиночків для домашніх вихованців, що відрізняються за розмірами, кольором і дизайну. Проте всі вони мають однотипну конструкцію.

Якщо ви захочете проявити фантазію і вам небайдуже те, яке житло буде у вашої домашньої улюблениці, то можна зробити будиночок для кішки своїми руками.

Той факт, що ви не володієте особливими навичками в цій справі, не повинен вас зупиняти. Сконструювати будиночок для кішки самому зовсім нескладно, для цього знадобиться звичайна коробка, і немає необхідності вбивати цвяхи або закручувати шурупи. З картонної коробки можна виготовити не просто будинок для вашого вихованця, а цілий житловий комплекс, який обов'язково йому сподобається.

[b] Як зробити будиночок для кішки з коробки [/b]

Ймовірно, в нашій країні не знайдеться родини, в будинку якої немає жодної картонної коробки. При купівлі побутової техніки, продавці обов'язково попереджають про те, щоб упаковка не викидалася протягом гарантійного строку. Як правило, картонні коробки, які були упаковкою для побутової техніки, складуються на балконі або в коморі. З часом ми згадуємо про них і шкодуємо про те, що вони займають місце. При цьому ви маєте намір відправити їх у сміттєвий контейнер, але не слід поспішати з цим - картонних коробок можна знайти корисне застосування.

[b] Ігровий комплекс або будинок [/b]

Необхідно відзначити, що сама по собі коробка вже представляє інтерес для вашої домашньої улюблениці. Кішки досить цікаві істоти, побачивши порожню картонну коробку, вони обов'язково захочуть її досліджувати. Якщо у коробці проробити кілька отворів, то вона трансформується в ігровий комплекс, який, безсумнівно, сподобається домашньому вихованцеві. Якщо ви зайнята людина і не володієте достатньою кількістю часу, можна цим і обмежитися. Такий комплекс чудово впишеться в інтер'єр вашої кімнати, до того ж, ви зможете спостерігати за тим, як кішка бавиться в ньому.

У розробці проекту будиночка для кішки ви можете проявити максимум творчої фантазії. Можна сконструювати з коробки затишний заміський котедж або багатоповерховий будинок, передбачивши в ньому горище і дах.

[b] Правила складання будиночка для кішки [/b]

На самому початку з картонної коробки вирізаються кола від меншого до більшого діаметра. У колах більшого діаметра необхідно проробити отвір в центрі такого розміру, який дозволяє вашій кішці без особливих зусиль проникати через нього. Коли всі елементи конструкції готові їх необхідно скріпити за допомогою клею ПВА, який не має сторонніх запахів. Слід залишити конструкцію на деякий час для того, щоб клей висох.

Далі необхідно обробити краї картонного паперу наждачним папером і процес завершено. За бажанням можна зробити з боків додаткові отвори маленького розміру. Такий будиночок для кішки буде виглядати досить оригінально. Крім цього, тварина зможе в такому будиночку підточувати кігті, що, безумовно, принесе йому задоволення.

За такою ж схемою можна зробити лежанку або окрему когтеточку для вашої кішки.

Як вже підкреслювалося, варіантів конструкцій будиночків для кішок величезна кількість. За допомогою картону, ножиць, клею і вашого бажання будь-яку фантазію можна з легкістю втілити в життя.