Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити хвіст русалки? Різні варіанти виготовлення з Відео

Як зробити хвіст русалки? Різні варіанти виготовлення з Відео

Додано: 09.09.14
Як зробити хвіст русалки? Різні варіанти виготовлення з Відео
Карнавальний костюм русалочки - ефектне рішення для будь-якого костюмованого вечора. Зробити його не так складно і вдома, головна проблема полягає в «риб'ячому» хвості. Звичайно, в деяких випадках можна обійтися і без нього, зробивши його імітацію, наприклад, надівши сильно звужену в області колін і розкльошені донизу спідницю. Але у більшості випадків такий «хвіст» виглядає не дуже ефектно. Так що доведеться попрацювати над його створенням.

[b] Що знадобиться? [/b]

Для того щоб зробити хвіст русалки в домашніх умовах, потрібні наступні матеріали:

• еластична тканина в блакитних, бірюзових, зеленуватих або сріблястих тонах;

• також вам знадобляться нитки того ж відтінку;

• білизняна гумка;

• кравецькі ножиці;

• тонкий гнучкий пластик, який ви можете купити в магазині будівельних матеріалів;

• викрійка.

Можна пошукати готову викрійку в Інтернеті. А можна поступити трохи простіше - достатньо обвести контури майбутньої русалочки при злегка розведених ногах, а потім додати трохи для напусків на шви.

[b] Як зшити хвіст? [/b]

Перед тим, як зробити хвіст русалки, слід відміряти необхідну кількість резинки. Робиться це так - резинки обертаються навколо стегон, а потім - навколо зведених разом ніг моделі. Гумки не натягаються, щоб надалі не сковувати рухів. Отримане кількість розрізаємо на дві частини - для задньої і передньої частин хвоста. Гумку потрібно пристрочивши по внутрішній стороні цього незвичайного вироби, зі слабким натягом. Після цього треба зшити обидві половини хвоста. Залишається виготовити плавець. Основу для нього потрібно вирізати з пластику. Потім його слід обтягнути тканиною, а після цього пришити по низу хвоста так, щоб отвір для ніг залишилося вільним. Такий костюм буде дуже ефектно виглядати з туфлями на високих підборах, оскільки плавець буде залишатися у вертикальному положенні. Але пересуватися доведеться дрібними кроками.

[b] Ще один варіант хвоста [/b]

Для дитячого костюма русалочки можна використати інший варіант. У цьому випадку потрібно знайти викрійку сильно звуженою до колін спідниці. Такий «хвіст» вимагає пишного плавця, який можна зробити з декількох воланів з фатину або органзи. Можна також використовувати мереживо, зробивши багаторівневі оборки. Щоб вони були об'ємними, потрібно вставити по краях тонкий дріт або волосінь. Можна зробити на кінці спідниці і самий справжній роздвоєний хвіст. Для цього потрібно викроїти два однакових елемента - передній і задній - з роздвоєними кінцями. Їх обробляють зигзагом і також вставляють дріт або товсту волосінь. Ніжки русалочки, звичайно, будуть трохи визирати з-під спідниці, але зате в такому костюмі дитині буде зручно рухатися. До речі, тканина для спідниці потрібно вибрати еластичну.

[b] Брючний костюм русалки [/b]

Хвіст русалки може бути зроблений і у брючному виконанні. Традиційні кльоші для цього не підходять. Але можна вибрати обтягуючі штани, які по низу також будуть оброблені мереживними оборками, воланами або з органзи. Такі елементи роблять багатошаровими і оформлюють так само, як і у випадку з спідницею.

Не забудьте декорувати русалочий хвіст ефектними елементами. Якщо є час і бажання, можна обшити його напівпрозорими паєтками, що імітують луску. Використовуйте бісер, стрази, блискітки та інші матеріали для обробки. На щастя, сьогодні в Інтернеті і в рукодільних журналах можна «підглянути» безліч цікавих готових ідей. Часто з таких деталей і складається готовий образ, тому вони нітрохи не менш важливі, ніж крій та вихідний матеріал.