Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати мультиварку? Основні характеристики і рекомендації по вибору

Як вибрати мультиварку? Основні характеристики і рекомендації по вибору

Додано: 09.09.14
Як вибрати мультиварку? Основні характеристики і рекомендації по вибору
У сучасному світі багато жінок хочуть мати більше вільного часу, щоб присвячувати його вихованню дітей або побудові власної кар'єри, але ніяк не проводити його в стінах кухні. Але куди подітися від необхідності постійно готувати?

Готувати доведеться в будь-якому разі, тим більше, якщо у вас є сім'я. Але ж можна заощадити масу часу на інші справи, якщо придбати такий корисний і дуже затребуваний прилад, як мультиварка. Багато жінок пострадянського простору і не знають, що це таке і для чого це винахід придатний. Більш того, вагомим аргументом проти «американських» новинок стане «стара добра» сковорода і газова плита. Але навіщо ж витрачати дорогоцінний час на стояння біля плити, якщо є відмінний спосіб уникнути цього?

[b] Як вибрати мультиварку? [/b]

Щоб втілити цю ідею в реальність, нам необхідно вибрати мультиварку - ця незамінна річ стає все більш популярною, адже вона дозволяє не тільки економити час, але і готувати при цьому масу найрізноманітніших страв. Це багатофункціональний пристрій, який може гасити, варити і готувати на пару різні страви, причому робить це самостійно.

[b] При виборі слід керуватися декількома критеріями, а саме: [/b]

- об'ємом

- потужністю

- внутрішнім покриттям

- матеріалом корпусу

- функціями

- виробниками

- габаритами і вагою

- режимом роботи.

Об'єм: для невеликої сім'ї підійде мультиварка об'ємом 25-3 літри. Якщо у вас велика сім'я, або до вас часто заглядають гості, тоді доцільніше буде придбати прилад на 35-45 літра (до речі, це найбільш часто зустрічається обсяг).

Потужність: в середньому потужність складає від 600 до 800 Ватт, але може бути і більше, і менше. При великій потужності процес приготування займе менше часу, але не забувайте, що енергоспоживання буде вище. Оптимальним варіантом потужність 670 Вт.

Внутрішнє покриття: буває двох видів - антипригарне (найбільш поширене) і з мармуровим напиленням (складається з декількох шарів). Принципової різниці між покриттями немає, і те, й інше легко мити, і вони досить зручні і міцні.

Матеріал корпусу виготовляється з металу або пластику. Металеві мультиварки в основному роблять з нержавіючої сталі, вони міцні і якісні, але нагріваються більше, ніж пластик.

[b] Функції: їх безліч, і вони допомагають економити ваш час і зусилля. Наприклад: [/b]

• Попереднє замочування: перед тим, як готувати, можна замочити крупи або бобові, щоб вони готувалися швидше.

• Випуск пари: необхідний для безпечного використання мультиварок, так як він стабілізує тиск всередині приладу під час приготування страв.

• Автоматичний підігрів доводить страва до теплого стану, якщо ви не вимкнули мультиварку.

• Відстрочений старт: дуже зручна функція, використовуючи яку, ви можете задати час початку приготування страви. Необхідно лише закласти всі необхідні продукти і поставити таймер.

[b] Що стосується виробників, кого з них вибрати? [/b]

Найбільш популярні такі моделі, як Polaris, Moulinex, Panasonic, Daewoo, Scarlett. Серед них ви напевно знайдете саме ту модель, яка припаде вам до душі.

Незважаючи на багатофункціональність, вага цих приладів невеликий, в середньому він становить 3 кілограми.

Режими роботи: їх буває декілька. Найчастіше зустрічаються мультиварки з 6 режимами роботи, а саме: плов, гречка, випічка, приготування на пару, гасіння, молочні каші.

Як бачимо, мультиварка - це справжня знахідка для господині, з допомогою якої можна не просто зекономити час, але і побалувати близьких смачними стравами.