Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати автомобільний відеореєстратор? Поради фахівців

Як вибрати автомобільний відеореєстратор? Поради фахівців

Додано: 09.09.14
Рубрика: Авто поради
Як вибрати автомобільний відеореєстратор? Поради фахівців
Сьогодні ні в кого з автомобілістів не виникає питання, що таке відеореєстратор і для чого він потрібен. В користь цього пристрою змогли переконатися всі. Інша справа - як вибрати автомобільний відеореєстратор? Які його характеристики є найважливішими?

[b] Якість кріплення відеореєстратора [/b]

Як це ні парадоксально, але для такого пристрою кріплення - більш важливий критерій вибору, ніж, скажімо, програмне забезпечення або корпус. Відеореєстратор для автомобіля може бути оснащений кріпленням або типу «присоска», або типу «наклейка».

Перше легше перевстановити в інше місце, але воно недостатньо забезпечує надійну фіксацію. «Наклейка» зроблена з допомогою двосторонньої клейкої матеріалу. Кріпиться воно надійно. Але переставити такий відеореєстратор в інше місце або на іншу машину - вкрай проблематично. А між тим кріплення доведеться досить часто приєднувати і від'єднувати від корпусу, особливо якщо автомобіль знаходиться на стоянці. Так що перед покупкою конкретної моделі слід зважити всі за і проти.

[b] Корпус пристрою і його характеристики [/b]

Перед тим, як вибрати автомобільний відеореєстратор, слід звернути увагу на його корпус. Він повинен бути компактних розмірів, в іншому випадку він буде закривати вам істотну частину огляду при поїздці.

Колір корпусу має значення, краще вибрати темно-сірий або чорний, такий, щоб не привертав непотрібної уваги. Зрозуміло, важливо також якість його складання. Ніяких зазорів і «люфтів», камера повинна бути добре закріплена в корпусі, з належною жорсткістю, інакше вібрації негативно позначаться на отриманому зображенні. Зверніть увагу також на роз'єм для кабелю блоку живлення. Він повинен перебувати на бічній частині, а не ззаду чи знизу або ж значна площа огляду буде закрита.

[b] Потрібен вбудований мікрофон? [/b]

Багато автомобілісти замислюються над тим, наскільки необхідний вбудований мікрофон. Насправді цей елемент дуже важливий, оскільки при ДТП він зафіксує і звуки гальмування і удару. Також він потрібний тоді, коли при навчанні вам необхідно зафіксувати сказане інструктором. Так що економити на цій деталі не слід.

[b] Якість запису і інші параметри [/b]

Теоретично для відеореєстратора якість запису не повинно мати принципового значення. Цілком достатньо наявності якісної оптики і сенсора 13 мегапікселя. Однак для їзди в нічний час це не дуже хороші показники. Якщо ви часто вирушаєте у вечірні поїздки краще вибирати більш чутливий прилад, що підходить для темного часу доби. До речі, слід врахувати, що в цей період існують різні особливості передачі кольору.

Як правило, це стосується кольору світлофора. Це відноситься до відеореєстраторів SD-дозволу. Але на ринку можна зустріти і HD-дозвіл, в такому випадку якість запису в нерухомому стані буде помітно вище. Зате при русі, з-за технічних особливостей воно значно знижується, зокрема, воно не гарантує ідентифікації номерних знаків. Цих недоліків багато в чому позбавлені камери Full HD, проте внаслідок великої ваги такого обладнання, а також деяких особливостей конструкції, вони не завжди можуть підтримувати автоматичне включення і виключення запису, а також деякі інші функції, необхідні для автомобільного відеореєстратора.

До числа важливих параметрів цього обладнання відноситься також кут огляду - чим він більший, тим він краще. Також потрібно звернути увагу на програмне забезпечення відеореєстратора, яке повинно дозволяти записувати додаткову службову інформацію - час і дату, а також місце розташування автомобіля.