Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відрізнити iPhone 5 від підробки: основні характеристики

Як відрізнити iPhone 5 від підробки: основні характеристики

Додано: 09.09.14
Як відрізнити iPhone 5 від підробки: основні характеристики
З тих пір, як в кінці 2012 року компанія Apple випустила iPhone 5 зростає кількість китайських підробок цієї моделі. Причому чим більш технічно досконалою стає продукція компанії, тим більше фейків випускають на ринок підпільні цехи. Як відрізнити iPhone 5 від підробки?

[b] Увагу на корпус [/b]

Для того щоб не потрапити на вудку шахраїв, краще всього купувати апарат у фірмовому магазині компанії. Але якщо такої можливості немає, потрібно просто уважно присмитися до товару. Перш за все зверніть увагу на корпус. У цьому iPhone 5 він повинен бути зроблений з алюмінію. Вага його становить всього 112 р. У підробках корпус найчастіше робиться із пластику. І важить він відчутно більше - не менше 140-150 р.

Однак це не єдина відмінність. Має значення і товщина апарату. У справжнього iPhone 5 вона становить 76 мм. У підробки - 7 мм. Розмір екрану також відрізняється. У фейках діагональ не перевищує 35 дюйма. У фірмових моделей - 4 дюйма. Зрозуміло, неозброєним оком помітити таку різницю складно, але ви завжди можете вимагати технічну документацію.

iPhone 5 випускається всього в двох кольорах - чорному і білому. Задня панель апарата при цьому зроблена двокольоровою. Підробки ж відрізняються тим, що колір може бути не тільки чорним або білим, але і червоним. Крім того, задня панель такого апарату часто робиться однотонною.

[b] Технічні характеристики [/b]

Найважливіша відмінність - у підроблених iPhone 5 кришка легко знімається. Насправді цього бути не повинно. Адже в оригіналі - це цілісний моноблок, розкрити його допоможе тільки «хірургічне втручання». Важливо також пам'ятати, що в підроблених апаратах, на відміну від оригінальних, використовується китайська операційна система з дуже низькою швидкістю. Але розгледіти цей факт зможуть тільки ті, хто тямить у відмінностях між ними. А от побачити, що в апараті менше функцій, ніж позиціонується, може кожен.

Зверніть увагу - у підробок завжди є USB-роз'єм. В оригінальному iPhone 5 так само, як і в попередніх моделях, такого роз'єму немає. У всіх апаратах компанії використовуються спеціальні 8 - і 30-піновий роз'єми.

[b] На що ще варто звернути увагу? [/b]

В iPhone 5 немає ні висувною антеною, ні ТБ-тюнера. В оригінальних апаратах ці функціональні можливості реалізуються з допомогою спеціального програмного забезпечення.

Телефони компанії Apple не комплектуються стилусами. У них немає карт пам'яті і вони позбавлені можливості підтримувати відразу кілька сім-карт. Якщо вам пропонують iPhone 5 з такими функціями, вам просто намагаються всучити підробку.

[b] Операційна система і інші деталі [/b]

При покупці апарату посміться на його задню кришку. В оригінальному варіанті на ній стоїть логотип компанії Apple, причому яблуко на ньому завжди надкушене з лівого боку. Китайські підробки можуть бути і без логотипу. Або він може бути розвернуть в інший бік.

На задній кришці фірмового iPhone 5 завжди є написи, які йдуть в строго визначеному порядку. Спочатку пишеться слово «iPhone», нижче в прямокутнику вказують обсяг пам'яті (зазвичай 16 Gb). Ще нижче стоїть напис «Designed by Aplle California». Вона може бути доповнена написом «Assembled in China». Це не означає, що перед вами китайська підробка, йдеться про офіційну збірці. Після зазначеної написи на телефоні стоять номер моделі FCC ID, а також серійний номер пристрою. І, нарешті, в самому кінці йде знак сертифікації і логотип заводу-виробника FOXCONN. У підроблених апаратах ці написи зустрічаються рідко або йдуть в іншому порядку. Наприклад, на місці ємності пам'яті знаходиться напис Wi-Fi або 3G.

[b] Важливі нюанси [/b]

Незважаючи на всі заходи, китайські умільці продовжують удосконалювати рівень своїх підробок. Сьогодні на фейках можуть бути навіть написи, повністю копіюють оригінальні. Однак підпільну збірку завжди видає неувага до нюансів. На оригінальній коробці також є стікери з додатковою інформацією. Але вони ні в якому разі не можуть бути приклеєні догори ногами на тлі тексту. Для підробки - це часте явище. Навіть якщо все в порядку з написами, не поспішайте купувати, посміться як працює апарат. Якщо пункти меню не з'являються на екрані, а є тільки скорочення - це підробка.

Крім того, в підроблених апаратах завжди досить важка підзарядка - близько 60 р. Фірмова важить вдвічі менше. І, до речі, в оригіналі вона робиться на заводах Foxlink. Жодних ієрогліфів на ній бути не повинно.