Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відрізнити iPad 3 від iPad 4: головні деталі

Як відрізнити iPad 3 від iPad 4: головні деталі

Додано: 09.09.14
Як відрізнити iPad 3 від iPad 4: головні деталі
З 2010 року компанія Apple випустила вже кілька поколінь планшетів iPad. При цьому кожне з них представлено в декількох різновидах. Популярна модель iPad 3 існує в трьох варіантах - Cellular (GSM), Cellular (CDMA), Wi-Fi. А iPad 4 випускається в інших модифікаціях, одна з яких вважається глобальною, а друга розрахована тільки на американський ринок. Але як відрізнити iPad 3 від iPad 4?

[b] Характеристики [/b]

Випускаючи новий апарат, компанія так його і назвала «The new iPad». На перший погляд може здатися, що він нічим не відрізняється від попередньої версії, тобто iPad 2. Насправді, це не так. І якщо планшет буде включений, ви побачите різницю неозброєним поглядом. Головна відмінність - це Retina-дисплей з роздільною здатністю 2048x1536 пікселів. Слід зазначити, що в iPad 3 вмонтований оновлений процесор A5x з чотириядерної графікою. Крім цього, оперативної пам'яті в даній моделі передбачено в два рази більше, ніж у попередньому поколінні.

У всьому іншому недосвідчений користувач навряд чи знайде принципову різницю. Так, iPad 3 став трохи товщі - до 94 мм, злегка поважчав - до 652 р. до Речі, вага збільшився з-за появи принципово нового дисплея. Ця технологія вимагає більш потужного акумулятора для роботи протягом 10 годин при нормальному завантаженні. Звідси і збільшення ваги. Крім того, порівняно з попередніми поколіннями у нього трохи помінялися об'єктив камери, гніздо кабелю і так далі. Якщо ж говорити про технічну сторону питання, то iPad 3 відрізняється від попередніх поколінь більш просунутою камерою, що дозволяє досягти дуже високої якості знімків.

[b] Родовід [/b]

Офіційно iPad 4 вважається доопрацьованій версією iPad 3. Він надійшов у продаж лише через сім місяців після виходу моделі попереднього покоління. Це викликало справжню бурю обурення у прихильників продукції Apple. Все-таки апарат є свого роду показником статусу, і вихід нового продукту максимум через півроку після покупки попередньої моделі, боляче б'є по самолюбству. Однак з технічної точки зору випуск iPad 4 був повністю виправданий. Адже його технічні характеристики перевершують ті, що були у його попередника. Це стосується не тільки програмного забезпечення, але і наявності кількох зручних гаджетів - наприклад, це спеціальний порт, що дозволяє підключати iPad 4 до комп'ютера.

[b] Основні відмінності: зовнішня сторона [/b]

Якщо порівнювати моделі iPad 4 і iPad 3 то їх дизайн буде практично однаковим. І та, й інша модель випускається в чорному і білому кольорі. Задня кришка у них завжди сіра. Передня панель прихована шаром скла з так званим олеофобним покриттям. Це спеціальна дуже тонка плівка, яка відштовхує жири. Завдяки їй ми і отримали можливість користуватися сенсорними екранами.

Є і певні зовнішні відмінності. Головним чином, це розмір коннектора. У моделі третього покоління була зроблена досить велика й незручна проріз для кабелю. В четвертій моделі використовується роз'єм Lightning. Виглядає він як маленьке і акуратне отвір для кабелю. Але з технічної точки зору він забезпечує ще і набагато більшу швидкість передачі даних, а це - принципово важливий момент.

[b] Технічні деталі [/b]

Для тих, хто купує планшет для роботи, важливі характеристики «заліза». З цієї точки зору потрібно відзначити, що четверте покоління оснащений більш потужним процесором. Причому швидкодію відчутно зросла, і це помітно практично на всіх додатках, включаючи ігри. Це найбільш істотна відмінність поколінь.

Головна перевага обох моделей - дисплей. Його технічні характеристики і там, і там однакові. Тим не менше, потрібно відзначити ту чіткість, з якою він дозволяє відображати картинки.

Серед відмінностей основним є характеристики камери. З цієї точки зору iPad 4 вважається найкращою моделлю серед планшетів. У ньому передбачено відразу дві камери. Це фронтальна FaceTime HD, розрахована на 12 Мп і призначена для відеотелефонії, а також основна iSight на 5 Мп. При цьому перша з них, FaceTime, вже істотно поліпшена в порівнянні з моделями третього покоління, хоча ще неідеальна. Друга камера принципово не відрізняється від тієї, що встановлена на iPad 3. Однак, оскільки четверта модель має більш досконалим процесором, то швидкість зйомки в даному випадку збільшена.