Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити пляму від жуйки з одягу?

Як видалити пляму від жуйки з одягу?

Додано: 09.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Як видалити пляму від жуйки з одягу?
Для багатьох людей жувальна гумка є незамінним атрибутом в боротьбі з карієсом, неприємним запахом з рота і просто щоб щось пожувати. Але правильно позбавлятися від використаної жуйки людство так і не навчилося. Страждають від такої поганої звички всі, навіть ті, хто не користується жуйкою або правильно її викидає. Зустріти пожеванний гумовий грудочку можна всюди: на сидіння стільця в кафе, в транспорті, на лавочках, під кришкою столика і просто на стінах громадських місць. І як же неприємно, якщо така жуйка щільно пристане до нашої одязі! Саме сумне, що відразу позбутися від неї неможливо. Що ж робити, якщо таке сталося, як позбавитися від неї, не зіпсувавши тканина одягу? Адже якщо не помітити проблему відразу і не видалити жувальну гумку, вона міцно вбереться в тканину, ускладнивши тим самим процес чищення. Найголовніше - не намагайтеся прибрати її, зіскрібаючи з тканини, вона вбереться ще більше.Як видалити пляму від жуйки з одягу?
Є кілька способів безпечно і легко позбутися спіткала неприємності:

Віднести в хімчистку. Працівники хімчистки видалять настирлива пляма повністю з допомогою спеціальних засобів. Навіть у самому видному місці одягу від нього не залишиться й сліду. Але якщо неможливо або немає часу туди вирушити, долає бажання прибрати жувальну гумку негайно, то спробуйте зробити це в домашніх умовах.

Заморозити жуйку. Охолоджуючись, жувальна гумка стає крихкою, кришитися і легко видаляється з тканини. Невелику річ можна розмістити в пакет і відправити у морозильну камеру і вже остигнула гумку, акуратно видалити. Якщо річ габаритна і не поміщається в морозилку, прикладіть до потерпілого місця на тканини шматочок льоду. Витримуйте його до тих пір, поки жуйка не почне відшаровуватися. Таким же способом можна очистити килим або оббивку смана. Використовуйте невелику одежну або зубну щітку для повного, щадного видалення прилиплої резинки. Також для заморожування забрудненою тканини можна використовувати спеціальну рідину, що охолоджує. Вона перебувати у вільному продажу в певних відділах магазинів. Направте струмінь заморожує речовини на налиплу жувальну гумку і, охолосмши її, видаліть.

Абсолютно протилежний метод - видалення нагріванням. Здерши верхній шар жувальної резинки вручну, на частину покладіть промокальний папір. З допомогою праски розчиніть жуйку, прилиплий проблема відстане від речі і залишиться на промокашці. Не виключено, що буде жирний слід на тканини . Так що вам ще доведеться вивести пляму від жуйки з одягу, вдавшись до додаткових дій.

Видалення жуйки розчинниками. Видаливши верхню частину липкого грудки лопаткою, виводимо плями від жуйки з одягу за допомогою спирту або ацетону. Будьте обережні, деякі тканини можуть линяти, тому спробуйте спочатку дія розчинників на непомітній ділянці тканини. Якщо вона не линяє, можна приступати до виведення плями.


Якщо ви далеко від будинку і під руками немає ні морозильної камери, ні праски, ні хімчистки, не впадайте у відчай, в дамській сумочці завжди можна знайти щось підходяще. Спробуйте видалити гумову жуйку, розчинивши її духами, туалетною водою, рідиною для зняття лаку.Будьте уважні, коли перебуваєте в громадських місцях, а якщо неприємність у вигляді прилиплої резинки трапилася, то ви вже знаєте, як з цим боротися.