Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати електробритву: практичні поради

Як правильно вибрати електробритву: практичні поради

Додано: 10.09.14
Як правильно вибрати електробритву: практичні поради
Сьогодні практично всі чоловіки, які досягли статевої зрілості, або щоденно здійснюють ранковий «бритвений моціон», або роблять це періодично. Використання електробритви багато в чому зручніше і практичніше, ніж гоління традиційне. По-перше, ножі електричної бритви практично не торкаються шкіри впритул, і гоління виходить щадним. По-друге, сухий спосіб гоління не дратує шкірний покрив і економить час, бо повністю відпадає необхідність у піні.І все ж, незважаючи на всі плюси використання електричної бритви, близько 85% чоловічого населення вважає за краще позбавлятися від щетини дідівським методом - із застосуванням вологого гоління звичайним верстатом.[b] Нові технології [/b]Останнім часом виробники електробритв, щоб залучити покупців значно знизили ціну, завдяки впровадженню сучасних технологій в застосуванні пластмас. Багато сучасні електробритви не мають електричних роз'ємів і заряджаються за допомогою вбудованого акумулятора. Діапазон робочої напруги може варіюватися: від 12 до 240 Ст. Існують і такі портативні моделі, які можна використовувати скрізь: на роботі, в автомобілі, швидкісному експресі, літаку.Іноді, навіть з недорогою моделлю можна досягти високого рівня гоління. Досить непогану бритву можна придбати за порівняно низькою ціною, якщо не спокушатися на непотрібні до неї аксесуари, так звані «важливі атрибути: бренд, нечувано дорогий футляр, додаткові насадки, якими ви ніколи не будете користуватися.[b] Додаткові опції [/b]Звертайте увагу на наявність плаваючої голівки, яка, завдяки досить щільному приляганню до шкіри, гарантує більш чисте і швидке гоління. Тример - важливий елемент, з його допомогою можна акуратно підрізати надто довгі волоски на бороді та вусах.У деяких моделей є індикатор забруднення. З його допомогою можна своєчасно проводити очистку електроприладу, що, безсумнівно, продовжує бритві життя. Індикатор рівня заряду - ще один фактор продовження терміну служби: укупі з автоматичним захистом від перезарядки, він значно економить час гоління.Як правильно вибрати електробритву: практичні поради


[b] Як правильно вибрати електробритву [/b]Електробритва - інсмідуальний прилад. Обираючи її, необхідно враховувати наступні фактори: жорсткість волосся, чутливість шкірного покриву, наявність бороди або вусів. Важливо і те, якими гелями і кремами ви користуєтеся. Якісної бритві повинна бути по силі будь-яка щетина, а тример повинен рівненько підрізати волоски.Деякі моделі мають вбудований картридж: у нього заливаються гель або лосьйон, які під час гоління надходять до ножів. Це сприяє поліпшенню ковзання бритви і захисту шкіри від всякого роду подразнень.Вибираючи відповідну бритву, подумайте про те, де б ви хотіли нею користуватися. Якщо голитися ви будете виключно в домашніх умовах, придбайте модель з мережевим шнуром: обійдеться дешевше і служитиме довше. У вологозахищеній бритви немає зовнішніх електричних контактів, вона не боїться води, тому голитися можна прямо в душі.Якщо ви багато подорожуєте, необхідно вибирати бритву, здатну працювати при різних напругах. Для цього існує особливий ручний або автоматичний перемикач. Найбільш зручний варіант - автоматичне підстроювання під певну напругу мережі. Дорожні бритви можна використовувати при низьковольтному напрузі, підключаючи їх до стандартного прикурювача.Ще один важливий момент - зарядка. Багато електробритви йдуть з вбудованими акумуляторами. Чим більше у цього акумулятора ємність, тим рідше його потрібно заряджати. Звичайно, ціна такої бритви буде в рази вище.

Електробритви для жіночої половини людства виглядають більш елегантно. Являючи собою альтернативу болючим эпиляторам, вони здійснюють більш м'яке та чисте гоління, не дратуючи шкіру. Спеціальні насадки і головка бритви дозволяють прибрати волоски навіть в самих важкодоступних місцях. Жіночі моделі також можуть використовуватися для сухого та вологого гоління.В комплект стандартної бритви часто входять тримери - насадки для гоління волосків різної довжини: від 1 мм до декількох см. Повторюючи контури вашого обличчя, вони дозволяють акуратно вирівняти довжину щетини. Тримери можуть входити як у вже готовий комплект, так і продаватися окремо. Є у продажу і спеціальні машинки-тримери: з їх допомогою можна підрівнювати волоски на самій пишною бородою і, при бажанні, коротко моделювати зачіску.Як правильно вибрати електробритву: практичні поради


[b] Сіткові і роторні [/b]Існують сіткові і роторні бритви. Перших відрізняє сіткова головка, за якою знаходяться вібруючі леза. Сітка грає роль «щита», попереджаючи порізи. Випускаються сітки з прорізами, прибирають довгі волоски, і отворами, які беруть на себе коротку щетину. Як результат - чисте і м'яке гоління.

Сіткові бритви підходять для довжиною щетини. В їх комплекті є 1-4 бреющих прямокутних головок. Одна з них стаціонарна, решта - плаваючі. Тример розміщується між бриючими голівками.Вибирайте таку бритву, яка за один рух зрізає більшу кількість волосків: з такою моделлю ви побреетесь швидше, а роздратування буде менше. Привід бритви повинен здійснювати велику кількість оборотів: чим більше, тим швидше процес гоління. Приміром, якщо привід вашої бритви дорівнює 13000 об/хв, то ви витрачаєте вдвічі менше часу, ніж якщо б використовували бритву з приводом в 5000 об/хв.У порівнянні з мережевими электробритвами, у роторних є 1-4 бреющих головок, які можуть бути плаваючими. Під ними знаходяться обертові ножі. Ціна такої бритви залежить від кількості бреющих головок: чим їх більше, тим дорожче. Плюс вібруючих ножів в тому, що вони чисто голять навіть складну нерівномірну щетину. Мінус: сильніше дратують шкірний покрив обличчя. Тому їх не рекомендують використовувати людям з чутливою шкірою.[b] Увагу на батарею [/b]Існує три типи акумуляторів, які розрізняються показниками роботи, наявністю «пам'яті» і часом зарядки. Нікель-кадмієві акумулятори є найдешевшими. Заряджати їх слід протягом кількох годин і лише після повної розрядки, причому з повністю зарядженим акумулятором можна голитися не більше 40 хвилин.Два інших типи - нікель-металогідридні і літієві акумулятори можна заряджати без урахування повної розрядки. Перші повністю заряджаються - максимум за годину. Для того щоб разово поголитися такий електробритвою, досить поставити акумулятор на зарядку всього на 3-5 хвилин, для більш тривалого гоління необхідно повністю зарядити акумулятор.Менш години потрібно для повної зарядки найдорожчих акумуляторів - літієвих. Вони ж можуть працювати безперервно протягом більше 15 годин. Якщо заряджати літієвий акумулятор близько години, цієї зарядки може вистачити на цілий місяць!Моделі з акумулятором заряджаються від безконтактної індукційної підставки, тоді як зарядка традиційних бритв проводиться за допомогою підключення вилки в розетку. Бритви з нікель-металогідридними і літієвими акумуляторами можна постійно зберігати на індукційній підставці, яка безперервно забезпечує їх підзарядку.Ступінь зарядки на більш дешевих бритви можна дізнатися з лампочки-індикатора, на відносно дорогих ця ступінь висвічується на рідкокристалічному або світлодіодному дисплеї.Догляд за бритвою не повинен займати багато часу і сил, а з вологозахищеній моделлю витрачені сили і час повинні звестися до мінімуму. При правильній експлуатації термін служби бритви збільшується до декількох років. Стандартний термін гарантії, який вам можуть надати в магазині, дорівнює двом рокам.