Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно наносити макіяж? Правила і техніка нанесення ідеального макіяжу

Як правильно наносити макіяж? Правила і техніка нанесення ідеального макіяжу

Додано: 10.09.14
Як правильно наносити макіяж? Правила і техніка нанесення ідеального макіяжу


Після того, як ви підібрали кольорову гаму макіяжу, вам потрібно правильно нанести його, щоб вигідно підкреслити достоїнства. З часом, регулярно практикуючись, ви зможете експериментувати з колірною гамою і методом нанесення.

[b] Як правильно наносити макіяж очей [/b]

- На першому етапі потрібно нанести на повіку до початку брови тіні-основу (самий світлий відтінок).

- Намалюйте тінями-контуром тонку лінію по верхній лінії вій, потім на верхній частині століття до середини ока вздовж лінії складки століття. У вас повинна вийти V-подібна лінія. Використовуючи пензлик, обережно розтушуйте тіні.

[b] Щоб повіки не були занадто темними, використовуйте приглушені матові тони тіней. [/b] Уникайте блискучих і перламутрових тіней - вони роблять зморшки помітніше.

- Проведіть лінії вздовж верхніх і нижніх вій за допомогою контурного олівця. Підводите верхню повіку, рухаючись від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, на нижньому дійте в протилежному напрямку. Щоб візуально збільшити очі, нанесіть вздовж складки століття більш темні тіні.

- Нанесіть туш. Спочатку фарбуйте нижні, а потім верхні вії. Нехай нанесений шар підсохне до того, як наносити другий.

- Брови. Брова повинна починатися над внутрішнім кутом ока і робити вигин по центру. Щоб надати бровам гарну форму, розчешіть їх щіточкою, а олівцем нанесіть легкі коротенькі штрихи від обраної точки до країв. Щоб пом'якшити їх контури, знову розчешіть брови щіточкою.

[b] Як правильно наносити макіяж щік [/b]

- Якщо ви хочете візуально зробити особа, нанесіть рум'яна від верхньої частини вилиці до кінчика носа широкою смугою.

- Щоб візуально зробити обличчя ширше, рум'яна слід наносити від зовнішнього краю очей, розтушовувавши їх назад (а не вгору), прямуючи до середини вуха.

- Намагайтеся наносити рум'яна рівномірно, без плям, мазків. Лучшек всього наносити їх при денному освітленні, використовуючи великої пухнасту пензлик.

- Якщо у вас жирний тип шкіри, краще відмовитися від використання жирних і блискучих рум'ян - від них шкіра сильніше блищати, а самі рум'яна дуже швидко стануть тьмяним.

- Щоб рум'яна лежали рівно і довше зберігали свій первісний вигляд, помістіть пензлик в розсипну пудру, постукайте їй по тильній частині кисті руки, струсивши надлишок пудри, і нанесіть пудру поверх захисного крему. Потім рекомендується наносити рум'яна.

- Щоб рум'яна довше трималися, старанно розподіліть основу - захисний крем, потім легку пудру і тільки після цього нанесіть на обличчя рум'яна.

Як правильно наносити макіяж? Правила і техніка нанесення ідеального макіяжу


[b] Техніка нанесення макіяжу губ [/b]

- Щоб зробити губи повніше, нанесіть блиск зверху на помаду. Контурним олівцем обведіть зовнішні межі контуру губ.

- Щоб зробити губи тонше, нанесіть на них невелику кількість захисного крему. Обведіть внутрішню частину губ контуром природного кольору, рухаючись від центру до куточків рота. Нанесіть на цю ділянку темну матову або середньої інтенсивності помаду. Не використовуйте помаду яскравих або перламутрових відтінків, забудьте про блиск для губ.

- Коли пользуете контурний олівець, не підтискайте губи і не розтягуйте їх в усмішці. Розслабте їх і після цього обведіть тонкою лінією по контуру.

- Щоб губи сяяли, нанесіть в центр губ блиск. Акуратно промокніть його, щоб він розгласмся.

- Щоб помада трималася довше, затушуйте губи за допомогою контурного олівця, а зверху нанесіть помаду.

- Щоб зробити блискучі губи матовими, спочатку накладіть помаду, потім додайте до неї невелику кількість розсипний напівпрозорої пудри.