Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як заплести косу навколо голови: поради фахівців

Як заплести косу навколо голови: поради фахівців

Додано: 10.09.14
Як заплести косу навколо голови: поради фахівців


З давніх часів коса вважається класикою і символом жіночності. Батьківщиною заплетеною навколо голови коси вважаються Греція і Франція, де вона також була дуже популярною.

Головним достоїнством такої зачіски є те, що вона чудово поєднується майже з усіма образами і стилями: вона відмінно підійде для ділової зустрічі, дискотеки або просто пішої прогулянки з друзями.

У поєднанні з сукнею коса виглядає особливо романтично і жіночно. Поєднання коси з джинсами і футболкою додає своєї власниці стиль і інсмідуальність. Потрібно тільки правильно вибрати відповідні аксесуари для волосся. Модні зачіски з косами люблять також і знаменитості, не кажучи вже про наших сучасних модницах. У 2012 році такі зачіски набувають особливої актуальності.

Крім того, якщо ви хочете заплести косу навколо голови, використовуючи мус або пінку, з наступною фіксацією лаком для волосся, то ваша зачіска буде триматися довгий час. Заплести таку косу можна на волоссі абсолютно всіх типів. А головне - ви можете це зробити самі, без сторонньої допомоги!

[b] Для того, щоб заплести косу навколо голови вам потрібно: [/b]

- гребінець з хвостиком;

- засоби для укладання волосся (при необхідності);

- красива шпилька;

- фен;

Орієнтовний час роботи - 15 хвилин.

[b] Як заплести косу навколо голови [/b]

1. Вимийте і гарненько просушіть феном волосся. Якщо у вас пишні волосся, то їх краще випрямити за допомогою праски для волосся. Так зачіска буде виглядати набагато елегантніше. Перш ніж приступати до плетіння, ретельно розчешіть волосся, щоб під час плетіння вони не путались і не розсипалися. Якщо у вас тонке волосся, то ви можете використовувати ефект начісування. Для цього візьміть невелику пасмо і біля коренів злегка начешіте. Коли коса буде сплетена, то вона буде здаватися об'ємніше.

2. Збоку від скроні відбираємо три маленькі пасма. Рекомендується змастити кожну прядку пінкою для укладання волосся, щоб протягом дня зачіска зберігала свій первісний вигляд. Пасма повинні бути однакової товщини, щоб був ефект обідка.

3. Приступаємо до плетіння обідка. Починаємо плести, як звичайний колосок, підбираючи і вплітаючи нові пасма. У цьому моменті зверніть увагу, що тут пасма волосся, які будуть вплітатися, підбираються тільки з боку чолкуа. В іншому випадку обідок не вийде. Першу пасмо від потилиці кладіть на другу, при цьому акуратно розділяючи їх руками. Точно також вкладайте в середину другу бічну пасмо збоку від чолкуа. Кожен раз захоплюйте і вплітайте нову прядку.

4. Повторюйте поперемінно " 3-й крок ".

5. Коли ви доплетете косу до другого скроні, то продовжуйте плести її вниз, вплітаючи з двох сторін нові пасма волосся. Таким чином все волосся повинні бути зібрані в одну косу.

6. Доплетите косу до потрібної довжини, закріпіть гумкою або шпилькою. Можна додатково закріпити готову косу невидимками або шпильками. Фіксуємо готову зачіску лаком для волосся.

Способів плетіння коси навколо голови може бути багато. Так, можна закінчити плетіння біля другого скроні, зафіксувати косичку шпилькою і сховати закінчення під розпущеним волоссям, а вільні можна накрутити волосся плойкою. Так само можна зробити пучок, прикрасити його шпильками або красивими шпильками.

Дуже красиво буде виглядати зачіска з двох кіс, сплетених починаючи від центру лоба і закінчуючи потилицею. При цьому кожна коса має бути з різних сторін голови. Ефектно і по-діловому будуть виглядати дві коси, заплетені від одного вуха до іншого: одна попереду, інша - ззаду.