Корисні поради
на всі випадки життя
» » Краще попередити проблему зайвої ваги, ніж з нею боротися

Краще попередити проблему зайвої ваги, ніж з нею боротися

Додано: 10.09.14
Краще попередити проблему зайвої ваги, ніж з нею боротися
«Під час вагітності у мене був відмінний апетит. Я дотримувалася поширеної думки, що організм жінки в положенні сам знає, що йому потрібно. Так за прекрасних дев'ять місяців [b] «набігло» 16 кілограмів [/b] . Чесно кажучи, мене це особливо не турбувало, тим фболее, що після пологів у мене залишилося лише п'ять кілограмів зайвої ваги. Я годувала дитину грудьми , але за своїм харчуванням не стежила, продовжуючи «ні в чому собі не відмовляти».

І ось прийшов «час розплати». Через півтора року після пологів я стала на ваги і підтвердилися найгірші побоювання

Вже майже три місяці я не їм після 6 вечора і обмежую себе в хлібі і кондитерських виробах. Намагаюся щодня робити фізичні вправи і масаж проблемних ділянок. Виходячи зі свого досвіду, хотілося б дати кілька порад майбутнім і відбувся матусям, а точніше, нагадати те, що ми часто забуваємо. Якщо під час вагітності весь час хочеться їсти, краще вживати в їжу що-небудь корисне і не дуже калорійне. Звичайно ж, не варто дотримуватися суворої дієти, але за своїм харчуванням потрібно стежити, замість того, щоб потурати власним примхам. Коли ж малюк з'явиться на світ, продовжуйте контролювати своє харчування і по можливості виконуйте фізичні вправи. Повірте, краще попередити проблему зайвої ваги, ніж потім з нею боротися».

«Добре виглядати після пологів не так вже й складно!» «Щоб схуднути після пологів необов'язково чекати закінчення лактації. Не забувайте, що природа, нагоросмши нас можливістю годувати малюка груддю, подбала про нашій фігурі. Адже продукти, які ми вживаємо в цей період, хоч і не є низькокалорійними, але зате натуральні. А гладшаємо мив основному від жирного, солодкого, газованих напоїв та іншої смакоти. Так що, виключаючи їх з раціону, ми вже допомагаємо не лише своєму здоров'ю, а й фігурі. Але ні в якому разі не впадайте в крайнощі! Не їжте за двох і не сідайте на дієту відразу після закінчення годування грудьми. Це призводить не до схуднення, а виснаження організму.

Відразу після народження крихітки матусі повинні кожен день ходити на прогулянки, що в свою чергу добре позначається не тільки на здоров'ї малюка, але і вашому власному самопочутті. Тільки замість того, щоб сидіти на лавочці, потрібно ходити як мінімум 2-3 години на день. Справа в тому, що щоденна ходьба як ні що інше допомагає втратити зайву вагу. Я, наприклад, вже через місяць повернулася до свого колишнього вазі (набравши за вагітність 17 кг).

[b] Як бачите, добре виглядати після пологів не так вже й складно!» [/b]

«Прибрати «зайвий» животик допоможе звичайна галька» «Хочу порадити всім матусям чудовий спосіб прибрати «зайвий» животик після пологів. Для цього знадобиться звичайна галька. Її потрібно покласти на 5-10 хвилин у гарячу воду, а тим часом приготувати суміш: у 1 стіл, ложку теплої оливкової олії додати по 2 стіл, ложки меленої куркуми, імбиру і насіння коріандру. Потім в лляний мішечок покласти гальку і опустити його в гарячу суміш. Цим мішечком потрібно робити масаж живота, найкраще ввечері.

А ще можна, лежачи на спині, на вдих втягувати живіт, а на видих - округляти. Все вийде!» ?