Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як часто можна ходити в солярій: поради та рекомендації фахівців, вибір солярію

Як часто можна ходити в солярій: поради та рекомендації фахівців, вибір солярію

Додано: 10.09.14
Як часто можна ходити в солярій: поради та рекомендації фахівців, вибір солярію


Ходити в солярій чи ні? Бліда або засмагла шкіра? Більшість дівчат цікавиться цим питанням. На вагах знаходиться з одного боку - фотостаріння і пігментація, а з іншого - красива засмагла шкіра, яка користується популярністю у чоловіків.

Солярій - це справжній інструмент краси, забезпечує шкірі красивий відтінок. Головне - діяти з розумом: з'ясувати, як часто можна відвідувати солярій, які є солярії, а також що вам може знадобитися.

Але про всі нюанси поговоримо по порядку.

Якщо у вас немає медичних протипоказань, хвороб шкіри і великих перерождающихся родимих плям - дорога до солярію вам відкрита.

[b] Вибір солярію [/b]

• Краще скористатися вертикальним солярієм з обдувом та кропленням водою. У такому солярії дзеркальний підлогу, який дозволяє отримати засмагу не тільки на плечах і руках, а й на ногах.

• Рекомендуємо уточнити, як давно змінювалися лампи, так як тривалість експлуатації залежить від їх виду (високого або низького тиску). Ніж лампи новіше, тим засмага рівніше і безпечніше.

• До того ж, солярій вам має подобатися. Це не звичайне місце, куди ви прийшли на пару хвилин - це зразок спа. Сюди ви ходите за красою і гарним настроєм. Дизайнери створюють потрібну атмосферу або хай-тековскую або, затишну, вибираючи цікаві кольори, текстури, перегородки і т.д.

[b] Як часто можна ходити в солярій [/b]

• Почніть з самого мінімуму, який вам підкаже адміністратор. Як правило, це займає 3-5 хвилин і залежить від вашого типу шкіри. Поступово час потрібно збільшувати. Заборонено відвідувати солярій щодня, краще відвести для нього 2-3 рази в тиждень. Нехай ви і засмагнете не так швидко, але зате це буде безпечно. Так, ви через пару років не будете замислюватися над тим, який краще вибрати крем проти зморшок.

• Ходіть в солярій не частіше 50 раз на рік - саме таку кількість прийомів сонячних ванн дерматологи рекомендують і перевищувати її не бажано. Краще відвідувати солярій 2 рази в тиждень.

• Між кожним сеансом засмаги повинно проходити не менше 48 годин.

• Невеликі дози УФ-випромінювання допоможуть створити захисний бар'єр для захисту шкіри від потужних сонячних променів.

• З допомогою солярію можна підготувати шкіру за 3-4 тижні до купального сезону або поїздки на курорт. Це допоможе зменшити ризик обгорання шкіри.

Як часто можна ходити в солярій: поради та рекомендації фахівців, вибір солярію


[b] Скандинавський тип шкіри [/b]

У таких дівчат світла шкіра, волосся і колір очей. З таким типом шкіри легко обгоріти і важко добре засмагнути. Перший сеанс солярію повинен тривати не більше 3 хвилин. Через кілька днів можна додати ще 1 хвилину.

Третій сеанс може дорівнювати 5 хвилинам. У загальній складності буде потрібно близько 10 відвідувань солярію, щоб красиво засмагнути. Не рекомендується, щоб сеанс тривав довше, ніж 7 хвилин.

[b] Кельтський тип шкіри [/b]

Такі дівчата відрізняються яскраво-мідними, рудим волоссям і дуже світлою шкірою, не пристосованої до засмаги. Їм не рекомендується ходити в солярій, так як існує ймовірність заробити рак шкіри.

[b] Європейський тип шкіри [/b]

У дівчат цього типу темні або русяве волосся, світла шкіра, темні очі. Засмагу вони можуть отримати після 8-го сеансу солярію. Перший сеанс має тривати не більше 5 хвилин - це головне правило проти отримання опіків. Наступні візити можна відновлювати через два дні. Максимальна тривалість кожного сеансу повинні бути не більше 10 хвилин.

[b] Смаглявий тип шкіри [/b]

У дівчини з такою шкірою вже є невеликий засмага, тому штучний загар лягає швидко. Результат можна побачити вже через кілька сеансів. У такому разі достатньо 7 сеансів з перервою між собою в 3 дні. Перший сеанс повинен бути не більше, ніж 7 хвилин, а максимальна тривалість - 12 хвилин.

[b] Вибір косметики і засобів для солярію [/b]

• Як правило, вся необхідна косметика продається вже в самому солярії або входить у вартість. Але якщо ви хочете придбати засоби самостійно, поза солярію, то спочатку купіть захисний крем. Такий крем відрізняється від класичного крему для засмаги на сонці.

• Не забудьте придбати підсилювач засмаги для насичення шкіри речовинами, які допоможуть швидше засмагнути і тривалий час бути шоколадною.

• Пам'ятайте і про захист для грудей. Деякі використовують захисні наклейки на соски, інші засмагають в купальнику.