Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перманентне випрямлення волосся в домашніх умовах

Перманентне випрямлення волосся в домашніх умовах

Додано: 10.09.14
Перманентне випрямлення волосся в домашніх умовах


Жінки зазвичай люблять вередувати щодо своїх волосся. Так, власниці прямого волосся всіляко намагаються заявити свої пасма: крутять їх на бігуді, роблять хімічні завивки і спеціальні укладання. Тих дівчат, яким природа подарувала кучеряві локони, мріють про гладких, блискучих і прямих волоссі.

Зовсім недавно така мрія стала реальністю. Салони пропонують таку процедуру, як хімічне або перманентне випрямлення волосся. Для дівчат, які втомилися користуватися праскою і феном, така процедура - довгоочікуване порятунок.

Перманентне випрямлення не дозволить вам побоюватися того, що на пляжі або в дощову погоду волосся стануть пушіться і стирчати на всі боки. Крім того, з ранку не доведеться шкодувати про укладання волосся, зробленої вчора. Перманентне випрямлення волосся позбавить від таких проблем на тривалий термін і наблизить волосся до вашого ідеалу.

Перманентне випрямлення - досить популярна процедура. З її допомогою безліч знаменитостей розгладили свої кучері. Як і будь-яка процедура, перманентне випрямлення також має свої протипоказання. Так, його не слід застосовувати на сильно меліроване і знебарвлені волосся, натомість рекомендується брюнеткам з кучерявими волоссям. При перманентному випрямленні волосся здійснюється перебудова структури кучерявого волосся ідеально пряму форму. Для цього застосовуються спеціальні суміші, що руйнують дисульфідні зв'язки і змінюють структуру волосся. Таке випрямлення не завдає шкоди волоссю, а навпаки захищає їх красу і здоров'я.

[b] Перманентне випрямлення волосся в салоні [/b]

Перш за все, волосся миють шампунем глибокого дії, підсушують і наносять на них спеціальний засіб. Через 15-20 хвилин його змивають.

Коли волосся починає розпрямлятися, на них наносять термозахисний спрей кожної прядки проводять гарячим праскою.

Після цього на волосся накладають фіксаж. Через деякий час його змивають, а волосся підсушують.

Після процедури волосся стає довшим, так як випрямляються по всій довжині, і стають гладкими. До того ж, вони набувають блискучий і здоровий вигляд. Випрямлене волосся не будуть ставати хвилястими, а нова зачіска дозволяє вам відчути себе на всі 100!

Тривалість процедури перманентного випрямлення волосся досягає 5-9 годин і залежить від довжини і густоти волосся. Процедура трудомістка, тому іноді її виконують одночасно два майстри. Вартість такої процедури досить висока, але отриманий результат дійсно того варто. Таке повторне випрямлення проводиться тільки на відросло коріння через 9 місяців. Воно займає менше часу і зусиль, тому ціна значно менше.

Спеціального догляду за собою випрямлене волосся не вимагають, але фахівці не радять в найближчі декілька днів користуватися гумками і шпильками, щоб не порушити рівну форму волосся. Крім того, вони дають рекомендації які використовувати бальзами і шампуні для підтримки краси.

[b] Перманентне випрямлення волосся в домашніх умовах [/b]

Перманентне випрямлення краще всього проводити в салоні, так як це складна процедура, що вимагає спеціального майстерності. Але, тим не менш, є жінки, які проводять таку процедуру самостійно. У чому ж полягає сенс процедури?

Для її проведення потрібно хімічний склад (тиогликолат амонію або гідроксид натрію), кондиціонер і фіксатор. Спочатку нанесіть на волосся хімічний склад і рівномірно розподіліть його гребінцем по всьому волоссю. Через певний час, зазначений в інструкції, закріпіть результат нейтралізатором, який припинить дію препарату. Корекцію відрослих коренів волосся необхідно провести через 6-9 місяців.