Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно зробити макіяж в домашніх умовах?

Як правильно зробити макіяж в домашніх умовах?

Додано: 10.09.14
Як правильно зробити макіяж в домашніх умовах?


У цій статті мова піде про те, як правильно зробити макіяж і як зробити гарний макіяж не в салоні, а самої. Перш за все, перед початком нанесення косметики добре очистіть шкіру. Для цього застосуйте лосьйон, молочко або інше косметичний засіб. Після очищення шкіри її слід зволожити кремом. Для шкіри навколо очей краще використовувати крем для повік. Крем наноситься по масажних лініях, а в області очей не рекомендується сильно натискати на шкіру, щоб її не розтягнути.

Вам необхідно опанувати технікою використання фарб та інструментів для макіяжу. Обов'язкова умова макіяжу - уміння приховати його недоліки і акцентувати увагу на перевагах. Якщо вас природа нагородила тонкими губами, то їх потрібно візуально збільшити, а великі - відповідно зменшити. Вузькі очі потрібно зробити побільше, а короткі брови - довше.

Перед нанесенням косметики вимийте руки, волосся зав'яжіть. Не забудьте про хорошому освітленні, так як цей чинник важливий. Якщо ви робите денний макіяж, то освітлення повинне бути природне. Так, ви можете розташуватися біля вікна. Не робіть денний макіяж при електричному освітленні, наприклад, у ванній кімнаті. Такий макіяж буде мати ненатуральний і неохайний вигляд. Якщо ви йдете на вечір, то й макіяж краще зробити при електричному світлі. Не робіть грунтовний макіяж, якщо кудись поспішаєте. В такому випадку краще обмежитися тушшю для вій і помадою для губ. Зручно мати одночасно два дзеркала: ручне і велике, бажано трьохстулкове і зі збільшувальною стороною.

Макіяж ділиться на два види: простий і складний. Простий макіяж дозволяє тільки освіжити обличчя, а складний затушовує всі недоліки шкіри (родимі плями, шрами і інше). Їх послідовність повністю однакова.

[b] Як зробити макіяж в домашніх умовах [/b]

Простий макіяж здійснюється в такій послідовності:

- тонуємо і припудрюємо особа,

- використовуємо підводку для очей і малюємо брови,

- наносимо румяня,

- фарбуємо губи.

Є такі макіяжі, які роблять акцент на очі або губи, тому черговість нанесення макіяжу може трохи змінюватися. Складний макіяж затягне більше часу і сил, хоч і виконується за схемою простого.

Для денного або вечірнього макіяжу потрібно підбирати і відповідну колірну гаму. Протріть шкіру за допомогою ватного тампона, змоченого в лосьйоні або іншому косметичному засобі. Пам'ятайте про чутливу шкіру навколо очей. Після очищення шкіри обличчя, змастіть її живильним кремом. Потім накладіть тональний крем по масажних лініях. У всіх випадках дотримуйтесь міри. Якщо нанести товстий шар тонального крему, особа буде мати вигляд маски. Після нанесення тонального крему слід припудрити обличчя. Найзручніше використовувати велику пухнасту пензлик. Для досягнення кращого ефекту пудра повинна бути розсипчастою.

[b] Ранковий макіяж [/b]

Для ранкового макіяжу застосовується звичайна техніка: очищаємо особа, наносимо тональний крем і пудру. Акцентуйте увагу на бровах. Їх потрібно підфарбовувати не однією суцільною лінією, а штрихами. Так, вони виглядають природніше. Виберіть м'який олівець коричневого, темно-коричневого або темно-сірого кольору. Чорний олівець краще не використовувати, він тільки додасть вам зайво вульгарний вигляд. На верхню повіку нанесіть легкі тіні, можна використовувати темно-синю підводку, чорну або коричневу. Якщо користуватися пензликом, то тіні будуть накладатися рівномірно і акуратно. Після цього нанесіть рум'яна і нафарбуйте губи.

Вії бажано фарбувати світло-коричневою тушшю. Її робіть їх густими, тому що своєрідна млосність більш характерна для вечірнього макіяжу. Зачіска для денного макіяжу повинна бути модною і водночас простий.

[b] Вечірній макіяж [/b]

Вечірній макіяж має головну мету - зробити вас красивіше при відвідуванні нічного клубу, ресторану, концертного залу чи вечірки. Вечірнє освітлення змушує робити лінії макіяжу толі товстими, а кольори - яскравими. Тут можна зробити наголос на губи, або на очі.