Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пухкі губи: як зробити губи пухкими в домашніх умовах

Пухкі губи: як зробити губи пухкими в домашніх умовах

Додано: 10.09.14
Пухкі губи: як зробити губи пухкими в домашніх умовах


Існує думка, що чоловіки просто без розуму від звабливих, пухких, м'яких жіночих губ. В цьому і полягає стимул для багатьох дівчат зробити свої губи повними, щоб по-максимуму залучати до себе чоловічу увагу.На сьогоднішній день існує маса способів, як збільшити губи. Найпоширеніший спосіб - допомога пластичного хірурга.Якщо ви зробили ін'єкцію гелю гіалуронової кислоти, то в ту ж мить ви станете щасливою власницею великих чуттєвих губ. Але через рік волога з губ випарується і губи знайдуть свої колишні форми.Сучасна косметологія може запропонувати вам ліпофілінга, який являє собою введення в губи жирових клітин. Отриманий ефект тримається досить тривалий час, але жирові клітини приживаються погано, тому краще не ризикуйте. Але найбільш радикальним методом є введення імплантатів. Після такої процедури залишаються злегка помітні рубці, крім того, сама процедура має ряд протипоказань.Пухкі губи: як зробити губи пухкими в домашніх умовах
Дивним є той факт, що більшість чоловіків швидко розрізняють, де губи у жінок збільшено штучним шляхом, а де натуральні. Це їм не зовсім за смаком. Багато хто вважає такі губи ознакою вульгарності.Навіть відмінно виконані губи, як правило, напружені, верхня губа трохи виступає вперед, куточки припухають. Крім того, існує імовірності помилки хірурга, яку приховати надалі, буде дуже важко.Якщо ви давно мрієте про об'ємних губах, то можна без зусиль зробити пухкі губи в домашніх умовах, причому за короткий відрізок часу. Тому запам'ятовуйте хитрощі і ваші губи будуть смно привабливими.[b] Як зробити губи пухкими в домашніх умовах [/b]
За обсяг губ повністю відповідає кровообіг, тому стимуляція припливу крові допоможе губам збільшитися. Яким чином здійснити стимуляцію кровообігу? Насамперед, не уникайте відлущування. Шкіра губ, таким чином, оновлюється, готуючись до прийняття поживних компонентів. Використовуйте замість магазинного скрабу натуральний скраб у вигляді звичайного зацукрованого меду. Для цього необхідно взяти невелику кількість меду і нанести його на губи, масажними рухами. Залиште його на кілька хвилин. Так, ваші губи збагатяться порцією різноманітних поживних елементів і будуть дуже гладким.
Пухкі губи: як зробити губи пухкими в домашніх умовах
Попрактикуйтесь масаж губ звичайною м'якою зубною щіткою. Ви можете додатково нанести на щетину краплю крему. Таким чином, ви зробите губи яскравими і більш пухкими, а контур губ - більш чітким. При цьому намагайтеся не перестаратися, тривалість масажу не повинна перевищувати 30 секунд, а щітка не повинна бути жорстка. Віддайте перевагу гіпоалергенному живильного крему, наприклад, дитячого. Після здійснення цієї процедури, промокніть губи серветкою і нанесіть гігієнічну помаду.
Зверніть увагу на косметичні засоби по догляду за губами. Якщо ви хочете з їх допомогою збільшити губи, вибирайте такі, які у своєму складі мають ментол. Він є одним з найбільш ефективних і безпечних методів щодо збільшення обсягу губ. Секрет ментолу полягає в наступному. Він збільшує приплив крові до губ, роблячи їх більш пухкими. Сучасний ринок багатий на величезну різноманітність блисків і помад з ментоловим маслом, тому у вас є можливість легко підібрати щось підходяще для себе. Після нанесення помади або блиску, ви відчуєте невелике печіння або поколювання. Цих відчуттів боятися не варто, так як така реакція є нормальною на розширення судин.

Додати об'єм губам допоможуть і живильні маски з масел. Чудово впорається з таким завданням вітамін Е і масло жожоба.