Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно фарбувати губи і підібрати колір помади під свій тип шкіри

Як правильно фарбувати губи і підібрати колір помади під свій тип шкіри

Додано: 10.09.14
Як правильно фарбувати губи і підібрати колір помади під свій тип шкіри
У цій статті мова піде про те, як правильно фарбувати губи. Тільки правильно виконаний макіяж губ виділить з натовпу по-справжньому вишукану і шикарну жінку. Якщо макіяж очей освоїти неважко, то макіяж губ простим назвати не можна. Тут грає важливу роль кожний елемент: колір, обсяг, контур і навіть освітлення приміщення.

Макіяж губ починається не з губної помади. На самому початку зробіть легкий пілінг, потім зволожити губи. Це робиться для того, щоб очистити їх від шелушек і розгладити. Тільки після цієї процедури приступайте до самого макіяжу.

[b] Як правильно зробити макіяж губ [/b]
Нанесіть на губи тональну основу. Засіб має ретельно заповнити всі зморшки. Це дозволить помади або блиску лежати на губах рівно і триматися набагато довше.

[b]
Як правильно фарбувати губи і підібрати колір помади під свій тип шкіри
[/b] Малюємо контур. Відтінок олівця повинен бути таким же, як і помада або на один тон темніше. Зробити рівний контур не так то й просто. Рука може похитнутися і зробити лінію нерівною, зіпсувавши весь макіяж губ. Якщо ви новачок в малюванні контуру, то можете керуватися таким способом. Поставте точки, через які буде проходити лінія, а потім акуратно з'єднайте їх. Якщо контур вийшов контрастним, розтушуйте його за допомогою ватної палички. З допомогою контуру ви можете підкоригувати форму губ. Щоб додати губам об'єм, проводите контурним олівцем за лінією губ. Якщо хочете візуально зменшити великі губи, зробіть з природного краю.

Нанесіть перший шар помади. Для цього краще всього використовувати пензлик для губ. Вона краще прокрас губи, допоможе змішати кілька кольорів і зробити губи рельєфніше. Помаду слід наносити від середини губ, прямуючи до їх країв. Після першого шару акуратно промокніть серветкою губи і трохи припудріть їх. Це допоможе помаді бути більш стійкою. Після цього нанесіть другий шар. Щоб губи виглядали більш пухкими, нанесіть на нижню губу невелику кількість блиску.
[b]
Як правильно фарбувати губи і підібрати колір помади під свій тип шкіри
[/b] [b] Як правильно вибрати колір помади [/b]Якщо ви нафарбували губи, дотримуючись всіх правил, але підібрали колір, який вам не підходить, всі ваші зусилля будуть безрезультатними. Так, для смаглявої шкіри обличчя підійдуть темні насичені кольори - винні або сливові. Для світлої шкіри краще вибрати світлі відтінки.Купуйте зволожуючі помади, так як крім фарбувальних пігментів в ній містяться поживні речовини. А стійку помаду використовуйте тільки в певних випадках, так як вона сушить губи. Щоб отримати ефект вологості губ, використовуйте блиск. Не забувайте, що він не такий стійкий як помада, тому його час від часу слід додавати.[b] Як правильно фарбувати губи червоною помадою [/b]Є багато варіантів відтінків червоної помади. Це може бути вишня, корал, червоний, червоний вогняний й інші варіанти. Червона помада на вашому обличчі є королевою, яка не терпить конкуренції.Якщо у вас світлий тип обличчя - вибирайте яскраво-червоні та червоні кольору з блакитним пігментом. Для смаглявої шкіри краще підійдуть глибокі відтінки вишні і вина з коричневим пігментом.Перед нанесенням червоної помади зволожте губи за допомогою бальзаму. Щоб зняти залишки бальзаму, злегка промокніть серветкою губи. Потім наносите помаду пензликом з середини губ, рухаючись до зовнішніх куточків. Потім знову промокніть губи серветкою і нанесіть другий шар. Це не дозволить помаді розтікатися на протязі дня.[b] Як правильно фарбувати губи блиском [/b]Щоб не дозволити блиску розтікатися після нанесення на губи, використовуйте контурний олівець. Для того, щоб він тримався на губах довше, нанесіть під нього пудру або тональний крем.Щоб губи не утяжелялись, нанесіть блиск не на всю площу, а тільки в самий центр. Розподіліть його розтиранням губами. Так, шар тонким і мати більш природний вигляд. Залишки блиску можна видалити за допомогою серветки.