Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна фарбувати волосся під час місячних? Поради та рекомендації!

Чи можна фарбувати волосся під час місячних? Поради та рекомендації!

Додано: 10.09.14
Чи можна фарбувати волосся під час місячних? Поради та рекомендації!


Як правило, таку косметологічну процедуру як фарбування волосся відносять до дуже серйозного і відповідального заходу. Пов'язано це з тим, що від того як ви проведете забарвлення безпосередньо залежить стан вашого волосся. Якщо це робити недбало і непрофесійно, то можна нашкодити вашому зовнішньому вигляду і, звичайно ж, зіпсує настрій. Для того щоб у вас не виникло такої проблеми, необхідно просто дотримуватися певні правила.

В даний час багато представниць жіночої статі неодноразово чули про те, що ні в якому разі не можна фарбувати волосся, стригти їх або ж проводити хімічну завивку вагітним жінкам, або тим, хто годує грудьми. А зовсім недавно стало відомо, що також не рекомендується фарбувати волосся під час місячних.

І найчастіше перед багатьма жінками постає питання, а чи можна фарбувати волосся під час місячних? Сьогодні ми більш детально розповість про цю проблему.

[b] Ще з давніх часів жінки використовували фарбу для волосся. [/b] Трохи пізніше, а саме в Середньовіччі тільки заможні люди могли дозволити собі таку процедуру як фарбування волосся, та й до того ж це часто робили представники чоловічої статі. Також в ті часи було дуже популярним злегка припудрювати волосся щоб з'явився легкий ефект сивини. Варто відзначити, що раніше фарбу виготовляли лише на основі натуральних інгредієнтів, які нічим не загрожували здоров'ю людини, але на сьогоднішній день все інакше і саме тому доводиться обмежувати себе у використанні фарб під час вагітності, лактації або місячних.

Як стало відомо під час критичних днів, вагітності або ж годування груддю відбувається різка зміна в гормональному фоні жінки. Саме тому якщо ви вирішили в цей період провести хімічну завивку чи пофарбувати волосся, то цілком ймовірно, що результат буде не той, якого ви чекали. Під час місячних краще уникати фарбування волосся, а також не рекомендується робити перманент. Таким чином, відповідь на поставлене питання, звичайно ж, очевидна.

Тепер можна більш докладно зупинитися на наслідки фарбування волосся в такий період. Наприклад, якщо ви робите хімічну завивку, то існує велика ймовірність того, що вона не ляже на все волосся рівномірно або ж взагалі не буде триматися. При фарбуванні волосся в цей період, найчастіше виходить зовсім інший відтінок, значно відрізняється від бажаного. І це тільки найбільш благополучні наслідки. Дуже часто трапляється, що пасма набувають зеленуватий відтінок, це буває у дівчат зі світлим волоссям. І, звичайно ж, не варто забувати, що подібні реакції повністю залежать від особливостей вашого організму.

[b] Деякі жінки, все-таки фарбують волосся в період місячних і при цьому ніяких відхилень в отриманому результаті не спостерігається. [/b] Саме з цієї причини відповідь на таке питання слід шукати самим і для цього вам просто необхідно врахувати всі особливості свого організму.