Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як визначити розмір грудей? Розраховуємо розмір грудей

Як визначити розмір грудей? Розраховуємо розмір грудей

Додано: 10.09.14
Як визначити розмір грудей? Розраховуємо розмір грудей


Як не смно, але за деякими даними більше половини жінок не можуть точно сказати, яка ж у них розмір грудей. І дуже часто при купівлі білизни бувають сильно спантеличені цим питанням. На щастя, практично завжди відповідь на це питання знаходить досвідчений продавець-консультант, визначаючи його візуально. Але в деяких випадках, наприклад, при покупці з інтернету у жінки немає можливості скористатися порадою професіонала і, отже, їй бажано знати, як визначити розмір бюста.

Також це знання буде корисним для чоловіка, якщо жіноча білизна планується подарувати. Адже дуже часто чоловіки потрапляють в незручну ситуацію, намагаючись пояснити продавцям в магазині, якого ж розміру їм потрібен бюстгальтер. При цьому в хід йдуть і словесні описи, і порівняння з іншими жінками, і зображення розмірів за допомогою жестів і навіть вказівку назв відповідних фруктів. Але все це не може дати високу точність результату і часто купується бажаний подарунок, виявляється невідповідним за розміром, що може доставити масу неприємних емоцій і додаткових турбот. А насправді простіше всього було б уточнити розмір у жінки, але для цього їй потрібно знати ці дані.

[b] Для допомоги в цьому питанні розроблені таблиці розмірів. [/b] Але для того, щоб порівнювати свої показники з нормами, потрібно вміти правильно провести вимірювання. Щоб не постраждала точність вимірів, необхідно робити їх у добре підібраному за розміром бюстгальтері, бажано без поролонових підкладок, а також щільно прикладати до тіла сантиметрову стрічку.

Як визначити розмір грудей? Розраховуємо розмір грудей
Для початку, потрібно виміряти об'єм корпусу під грудьми і округлити отримані результати за наступною схемою: [/b] якщо реальний обсяг вийшов в інтервалі від шістдесяти семи до сімдесяти двох сантиметрів, то приймаємо середній показник сімдесят сантиметрів. Аналогічно від сімдесяти трьох до сімдесяти семи - сімдесят п'ять, від сімдесяти восьми до вісімдесяти двох - вісімдесят, від вісімдесяти трьох до вісімдесяти семи - вісімдесят п'ять, від вісімдесяти восьми до дев'яноста двох - дев'яносто, від дев'яноста трьох до дев'яноста семи - дев'яносто п'ять, від дев'яноста восьми до ста трьох - сто.

[b]
Як визначити розмір грудей? Розраховуємо розмір грудей
Наступним етапом буде вимір грудей по виступаючим точкам [/b] для цього потрібно вирівняти спину і тримати сантиметр паралельно колу.

Потім потрібно знайти різницю між показниками обсягу під грудьми і об'ємом грудей. Ця цифра буде відповідати розміру грудей і повноті чашечки бюстгальтера наступним чином: якщо різниця обсягів становить від десяти до дванадцяти сантиметрів, то розмір буде нульовою або, якщо використовувати буквене позначення - АА; від дванадцяти до тринадцяти - перший або А; від тринадцяти до п'ятнадцяти - другий або В; від п'ятнадцяти до сімнадцяти - третій або З; від вісімнадцяти до двадцяти - четвертий або D; від двадцяти до двадцяти двох - п'ятий або DD, від двадцяти трьох до двадцяти п'яти - шостий або Е; від двадцяти шести до двадцяти восьми - 6 плюс або F.

Ще незайвим для жінки буде знати, як визначити розмір грудей у відповідності з європейськими стандартами.

Для цього зручно використовувати спеціальні таблиці аналогічності розмірів.

Можна сказати, що самостійне визначення розміру грудей - не складна наука, не займає багато часу. Але, знаючи свій точний розмір, набагато простіше зробити вибір, не покладаючись на окомір продавців, які теж можуть помилятися. Адже завжди важливо пам'ятати про те, що комфорт і здоров'я жінки залежать від правильності підібраного розміру одягу, в тому числі і нижньої білизни.