Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як позбутися від вусиків над губою в домашніх умовах?

Як позбутися від вусиків над губою в домашніх умовах?

Додано: 10.09.14
Як позбутися від вусиків над губою в домашніх умовах?


Багато чоловіки пишаються пишною рослинністю на обличчі, але мова в цій статті піде про дівчат та жінок, яким існування волосся на їх прекрасних обличчях позитивних емоцій не додає. Для деяких представниць прекрасної статі ця проблема дуже актуальна.

[b] Причини, що сприяють росту волосся на обличчі у жінок: [/b]

- спадковість;

- велика кількість чоловічих гормонів;

- вживання гормональних засобів;

- стрес або тривала хвороба;

- збій в роботі щитовидної залози та яєчників;

- статеве дозрівання або вагітність;

- настання клімаксу.

[b] Як позбутися від вусиків над верхньою губою в домашніх умовах? [/b]

Вирішуючи питання не радикально, а більш простими способами можна для початку спробувати уповільнити зростання вусиків на обличчі, зводячи його до мінімуму. Цей варіант підходить, наприклад, дівчині, у якої волосся на обличчі мало або вони практично непомітні. Сьогодні в магазинах та аптеках продається величезна кількість спеціальних засобів, що сприяють уповільненню росту волосся, при регулярному використанні яких, ріст припиняється.

[b] Ще один варіант на тему знебарвлення: [/b]

Волосся можна знебарвити тривідсоткової перекисом водню. Вранці, після вмивання, протираємо нею (перекисом) проблемну зону. Потрібно лише взяти до уваги, що засіб сильно пересушує шкіру, відбілює її, разом з вусиками. Варто відзначити, що бажаний результат може бути досягнутий тільки володарками тоненьких волосків.

Вищипування пінцетом - при певній вправності процедура проходить досить швидко, але болісно. Самим серйозним недоліком цього методу є те, що при постійному вищипуванні прискорюється ріст волосся, вони стають темнішими, густіше і жорсткіше - це прояв своєрідної реакції на пошкодження волосяних цибулин.

Депіляція волосся воском. Дану процедуру робить її привабливою прийнятна вартість, а так само можливість проводити депіляцію воском на дому. В аптеках і магазинах продається безліч спеціальних наборів, і вам потрібно тільки вибрати відповідний за ціною і якістю комплект. Регулярне повторення процедури, допоможе добитися відмінних результатів. Складнощів у використанні ніяких, досить уважно прочитати інструкцію.

Гоління має незаперечні переваги - це швидкість і легкість у виконанні, але і тут не без недоліків, так як велика ймовірність порізів, до речі, дуже помітних (іноді навіть їх видно сильніше, ніж об'єкт боротьби) і подразнення шкіри, тому для проведення «операції» необхідні якісні верстати і відповідна процедурі косметика.

[b] Як позбутися від вусиків над губою народними засобами? [/b]

[b] Дурман від непотрібних волосся над губою [/b]

Рослина використовується повністю (всього около150гр), заливають 1л води, кип'ятити 10-15 хвилин, після чого відвар остуджуємо, проціджуємо, зберігаємо в холодильнику. Обробляємо проблемні ділянки обличчя розчином 1 раз в день. При появі нових волосся, процедуру відновлюємо. Розчин рекомендується зберігати в холодильнику.

[b] Горіхова шкаралупа теж може бути корисно в боротьбі з цією проблемою [/b]

Кип'ятимо 2 ст. води, у воду засипаємо 2 ст.л. дрібно нарубаного шкаралупи волоських горіхів і варимо на тихому вогні 15-20 хвилин, відваром змащуємо проблемні ділянки 3 рази в день. Засіб може використовуватися і в якості компресів.

Ще один спосіб боротьби з вусиками з допомогою горіхової шкаралупи. Обробляємо шкіру над губою соком зелених волоських горіхів. З часу застосування кошти в різних випадках коливається від тижня до місяця. Ті, хто захочуть випробувати цей метод на собі повинні врахувати - сік молодих волоських горіхів сильно фарбує шкіру і дуже погано змивається.

Розглянемо ще кілька способів, які допоможуть вам назавжди позбутися від вусиків сучасними, прогресивними методами.

Електроепіляція. Волосяні цибулини обробляють слабким струмом. Процедура повністю руйнує волоски і виключає можливість відновлення їх зростання. Метод займає багато часу, але в результаті дає чудовий ефект і вважається надійним способом, що дозволяє видалити волосся на обличчі назавжди.

Лазерна епіляція являє собою менш надійний, але більш швидкий спосіб. На коріння волосся впливають пучками лазера, що сприяє ефективному їх руйнування. Процедура порівняно з електроепіляцією не настільки болюча, але дорожча.

Епіляція волосся. Це один з новітніх методів боротьби з небажаною рослинністю на обличчі. Імпульсна лампа впливає потоками світла на волосяну цибулину, що призводить до її руйнування. У цієї процедури є протипоказання, тому необхідна попередня консультація з лікарем.

Варто відзначити, що відвідування фахівця в даному випадку необхідно, так як він зможе виявити першопричину появи рослинності на обличчі і підібрати інсмідуальні методи лікування.