Корисні поради
на всі випадки життя
» » Набряки під очима: причини їх виникнення, як прибрати набряклість під очима?

Набряки під очима: причини їх виникнення, як прибрати набряклість під очима?

Додано: 10.09.14
Набряки під очима: причини їх виникнення, як прибрати набряклість під очима?


Набряки під очима досить поширена проблема. Як позбутися від набряків під очима? І що ж є причиною виникнення набряків і припухлості під очима? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій статті.

[b] Причини [/b]

Одна з найбільш істотних причин виникнення набряклості - перевтома. Не переоцінюйте свої можливості, адже будь-якому організмові потрібен регулярний відпочинок. Пам'ятайте, що сильну перевтому і втома - це різні речі. Адже втома, на відміну від сильної перевтоми, є звичайним для людини станом.

Ще одна важлива причина полягає в частому напругу очних м'язів. Деякі люди регулярно проводять багато часу за комп'ютером, хтось через захоплення комп'ютерними іграми, а кого-то до цього зобов'язує професія.

Набряки, як правило, часто бувають у повних людей, а також у тих, хто вживає перед сном велику кількість води. Щоб уникнути появи набряків, необхідно скоротити споживану кількість рідини.

Причиною появи мішків під очима і набряків може послужити погане кровообіг. Тому рекомендується вживання свіжих ягід, які містять велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів - вишню, чорну смородину, суницю і чорницю.

Іноді сильні набряки з'являються з-за нестачі кисню. Тому більше бувайте на свіжому повітрі.

[b] Як прибрати набряки під очима? [/b]

Для того, щоб зняти набряклість, вам необхідно навчитися спати в певному положенні, таким чином, щоб голова була вище рівня тіла.

Ще один дієвий засіб, яке є досить незвичайним і ризикованим, але для деяких людей дуже ефективним. Маються на увазі уколи речовини пиноксид. Перед вживанням лікування даним препаратом обов'язково зверніться до фахівця.

[b] Незвичайний спосіб [/b] - це прикладання срібних ложок. Їх необхідно прикладати вранці до набряків під очима.

Також можна накласти кружечки картоплі на очі хвилин 20-25. Можна використовувати і картопляне пюре. Ще один варіант використання картоплі: необхідно потерти овоч, перемішати з петрушкою або з невеликою кількістю кропу і накласти цю масу на повіки, приблизно хвилин на 20. Можна проводити подібну процедуру з використанням картопляного соку: для цього протягом 15 хвилин необхідно змочувати їм очі.

Якщо ви віддаєте перевагу саме маски, то цих коштів існує велика різноманітність. Наприклад, маска зі свіжих огірків: поріжте свіжий огірочок, потім прикладіть огіркові кружечки до повік.

Розтерту зелень петрушки змішати зі сметаною. Потім цю масу накласти під очима (приблизно хвилин на 20). І заключний етап цієї процедури - необхідно змити цю маску холодною водою.