Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як пофарбувати волосся в домашніх умовах? Поради та рекомендації

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах? Поради та рекомендації

Додано: 10.09.14
Як пофарбувати волосся в домашніх умовах? Поради та рекомендації


На сьогоднішній день існує безліч засобів для фарбування волосся. Якщо ви вирішили приступити до процесу фарбування в домашніх умовах, то в першу чергу слід вирішити, в який колір ви хочете пофарбувати волосся, а також розрахувати, яку кількість фарби необхідно на вашу довжину.

Краще, якщо ви виберете оптимальну ціну засоби для фарбування волосся і відомого виробника з хорошою репутацією.

Уважно прочитайте інструкцію до застосування, вивчіть запропоновані відтінки і прорахуйте витрата фарби. У випадку якщо у вас коротке волосся буде достатньо однієї упаковки, якщо волосся довге придбайте дві. Краще буде якщо фарба залишиться, ніж, якщо її не вистачить.

[b] Як пофарбувати волосся в домашніх умовах? [/b]

Якщо в магазині ви придбали крем-фарбу (це варіант, найбільш щадний для волосся, так як не передбачає глибокого фарбування і досить швидко змивається) після уважного вивчення інструкції ви без праці зможете правильно змішати інгредієнти (емульсію, перекис, окислювач та інше). Нагадуємо: отримана суміш повинна бути однорідною і застосовуватися відразу ж після приготування.

У випадку, якщо ви ризикнули і придбали ще не апробовані засоби, радимо провести тест на чутливість. Для цього трохи готової фарби нанесіть на згин ліктя, якщо дискомфорту (у вигляді печіння, почервоніння або будь-який інший алергічної реакції) не відчуєте, можете сміливо приступати до процесу.

Перед первинним фарбуванням для досягнення максимального ефекту голову краще не мити і фарбу бажано наносити на сухе волосся.

Щоб уникнути фарбування шкіри обличчя і шиї, рекомендуємо нанести на ці ділянки невеликий шар крему.

В кожен комплект для фарбування волосся додаються рукавички - використовуйте їх для захисту рук. Підготовчий етап закінчений.

[b] Тепер власне процес фарбування [/b]

Волосся поділяють на пасма, швидко і рівномірно наносимо підготовлену суміш у напрямку від потилиці до скроні. Добре профарбовують волосся біля коріння і слідкуйте за якістю їх забарвлення по всій довжині.

Ретельно кілька разів розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубцями для найбільш рівномірного розподілу складу.

Фарбу на голові необхідно протримати хвилин 25-30.

Накривати голову не потрібно.

Час, який буде потрібно для якісного фарбування волосся залежить від їх властивостей, якщо волосся густе або жорсткі, а також дуже темні або стеклообразние, потрібно фарбувати хвилин на 10-15 довше, ніж це рекомендується в середньому по інструкції.

[b] Якщо необхідно фарбувати тільки коріння відросло волосся [/b]

У разі якщо немає необхідності перефарбовуватися повністю, застосовуємо варіант оновлення відрослих коренів волосся.

Спочатку фарбуємо коріння потиличної частини голови. Потім через 20 хвилин залишилася емульсію рівномірно розподіляємо на всю довжину волосся. Це необхідно для того, щоб свіжопофарбовані коріння не були дуже помітні на загальному тлі. Для розподілу фарби ретельно розчешіть волосся і залиште фарбу на волоссі ще на 10 хвилин.

Коли час фарбування минув, змийте засіб теплою водою з шампунем. Для збільшення стійкості результату промийте голову спеціальним бальзамом для фарбованого волосся. Бажано раз на тиждень використовувати відновлювальні, зволожуючі засоби по догляду за фарбованим волоссям (бальзами, кондиціонери, маски), оскільки будь-яка хімія шкодить здоров'ю волосся.

Любительки різного роду експериментів повинні пам'ятати, що не завжди результат може виправдати ваші очікування. Замість передбачуваного кольору волосся у вас може вийти зовсім іншою. Також можливо суттєво погіршити якість волосся. При фарбуванні будинку враховуйте непередбачуваність процесу і по можливості все-таки прислуховуйся професіоналам.