Корисні поради
на всі випадки життя
» » Білкова дієта для схуднення. Рецепти і меню білкової дієти

Білкова дієта для схуднення. Рецепти і меню білкової дієти

Додано: 10.09.14
Білкова дієта для схуднення. Рецепти і меню білкової дієти


З широкого різноманіття існуючих сьогодні дієт білкова дієта на 4 тижні по праву визнана максимально ефективною. При поєднанні силових вправ з рекомендованим правильним харчуванням результат буде помітний негайно.


По суті, білкова дієта для схуднення ґрунтується на які протікають в організмі реакції на той чи інший продукт. Меню білкової дієти підібрано так, щоб з'їдаються продукти при взаємодії між собою швидко і правильно перероблялися організмом. Тому дуже важливо строго дотримуватися рекомендацій.


Принциповою відмінністю такої дієти є присутність в раціоні їжі, багатої протеїном та майже позбавленої продуктів, що містять жир і вуглеводи. Дієта включає в себе: дієтичне м'ясо кролика, курки або телятини, знежирене молоко або йогурт, яєчний білок, рибу нежирних сортів і сир з низьким вмістом жиру.


[b] Білкова дієта чудово підходить для активних людей спортсменів і культуристів, а також осіб, які мають зайву вагу. [/b] Однак винятком із списку стають дуже повні люди і ласуни, які при своїй любові до солодкого навряд чи зможуть досягти бажаних результатів.


Основою четирехнедельной білкової дієти є яйця, що є основним джерелом низькокалорійного білка в хімічний склад, якого також входять корисні для організму речовини. Якщо чітко слідувати всім рекомендаціям четирехнедельной яєчної дієти, то вас ніколи не відвідає почуття голоду, так як основна позиція цієї дієти - ситість.


У дієту, розраховану на 4 тижні, входять рецепти, максимально забезпечують організм всіма необхідними речовинами, дія яких спрямована на втрату ваги. При регулярному вживанні в їжу сирого яйця ви отримуєте необхідні лецитин і амінокислоти, що забезпечують здорову роботу організму, і перешкоджають появі атеросклерозу.


Але нарівні з користю все ж присутні і недоліки. Вкрай низько вуглеводна дієта може бути досить небезпечною при такому захворюванні як цукровий діабет. Низький вміст жиру в продуктах також несприятливо може позначитися на стані шкіри, волосся і нігтів. І до всього іншого може спостерігатися підвищення холестерину в крові. До того ж з часом одноманітна яєчна дієта починає пригнічувати, оскільки один продукт стає основою всього живлення.


[b] Отже, при дотриманні яєчної дієти необхідно слідувати деяким правилам: [/b]


1. Пити більше рідини: вода, соки, кава і зелений чай без цукру і молока;


2. Повністю відмовитися від олій і жирів;


3. Дозволено використовувати приправи: цибулю, часник, перець і сіль;


4. При появі почуття голоду допускається вживання салату, але не раніше двох годин після останнього прийому їжі;


5. Забороняється будь - яким чином змінювати послідовність прийому продуктів;


6. Нарівні з дотриманням яєчної дієти рекомендуються фізичні навантаження;


7. Щоб закріпити отриманий результат необхідно відмовитися від солодкого, борошняних виробів і продуктів з високим вмістом вуглеводів;


8. При необхідності можна двічі повторити першу і четверту тижня.


Багато дієтологів для підвищення мотивації радять охочим схуднути, не тільки щодня зважуватися, але і пропонують використовувати таблицю білкової дієти, в якій розписано докладне меню на кожен день дієти.


Білкова дієта для схуднення. Рецепти і меню білкової дієтиТаблиця білкової дієти передбачає наступний раціон першої та другої тижні обов'язкове щоденне вживання на сніданок 1 - 2 яєць і половинку апельсина або грейпфрута. Хоча вона не виключає вживання овочів, фруктів, чорного хліба, сиру, м'яса і риби.