Корисні поради
на всі випадки життя
» » Волосся на підборідді в жінок, причини їх появи і способи їх видалення

Волосся на підборідді в жінок, причини їх появи і способи їх видалення

Додано: 10.09.14
Волосся на підборідді в жінок, причини їх появи і спобличчя їх видалення


Волосся на підборідді в жінок - проблема досить поширена. Перш ніж спробувати від них позбутися, тим або іншим способом, необхідно проконсультуватися з лікарем і встановити причини їх появи. Для з'ясування причин необхідно пройти ретельне обстеження і з його допомогою виключити гормональні збої або хронічні захворювання, які могли спровокувати це неприємне явище.

Якщо причиною появи волосся на підборідді, над верхньою губою або іншої частини лиця є яке-небудь захворювання, то застосовуване лікування автоматично позбавить вас і від зовнішніх проявів.

У випадку якщо ви здорові, а волосся на підборідді або особі вас сильно турбують, то єдиним ефективним засобом їх видалення.

[b] Як позбутися від волосся на підборідді? [/b]

Якщо ростуть волосся на підборідді, то в цьому випадку [b] косметологи не рекомендують використовувати пінцет [/b] . Коли волосся на підборідді трохи, боротися з ними можна цим способом, а якщо рослинність досить густа, то повторне вищипування з допомогою пінцета може викликати серйозні роздратування на шкірі або навіть поява рубців.

[b] Гоління. [/b] Найдоступніший і самий небажаний спосіб боротьби з волоссям на обличчі. Побрив один раз, і тим самим розщепивши кінчик волосини, через короткий проміжок часу голити волосся доведеться практично щодня, тому що вони почнуть рости дуже швидко. Їх колір і товщина теж змінюватися (волосся стануть жорсткішими, чорніше, а, отже, ще помітніше, ніж до гоління).

[b] Креми для депіляції. [/b] Небажано використовувати в боротьбі за чистоту обличчя і креми. Підкуповуючи своєю невеликою вартістю, вони відмінно впораються з проблемою зайвого волосся на ногах. Розраховані на більш грубу шкіру ніг, креми для епіляції на ніжній шкірі обличчя найімовірніше не впораються з надлишками волосся, а ось роздратування гарантують. І навіть якщо вам вдасться отримати бажаний результат, довго він не протримається.

[b] Воскова депіляція. [/b] Дуже популярний і досить ефективний спосіб. Однак стійкий ефект цього методу хороший для більш тонкого волосся на обличчі або над верхньою губою. Волосся на підборідді, як правило, грубіше і тому депіляція воском може з ними впоратися зовсім або впоратися тільки частково.

[b] Електроліз. [/b] Ефективний, але порівняно з іншими способами, досить дорогий. Цей метод передбачає використання електрики для руйнування коренів волосся. Результати, отримані цим способом більш ніж задовільні. І ще один плюс, результату вистачає надовго (в залежності від типу шкіри і волосся від чотирьох до шести тижнів). Вирішивши скористатися цим методом, подбайте знайти хорошого фахівця в цій галузі. Головна проблема, після видалення зберегти шкіру в цілості і без рубців, а для цього потрібен хороший лікар.

[b] Лазерна епіляція. [/b] Новітнє засіб боротьби з небажаною рослинністю. З допомогою направленого променя лазера видаляється кожен волосок і фолікул руйнується. Завдяки цим способом можна вирішити виниклу проблему небажаного волосся на обличчі практично назавжди.