Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно малювати стрілки на очах з олівцем або рідким підведенням

Як правильно малювати стрілки на очах з олівцем або рідким підведенням

Додано: 10.09.14
Як правильно малювати стрілки на очах з олівцем або рідким підведенням


Основний вид макіяжу, який використовується жінками - це макіяж очей. Для того щоб фарбувати очі ми використовуємо різні косметичні засоби: від туші для вій до тіней для повік. Однак найпростішим способом підкреслити красу очей і привернути до них увагу є стрілки. Якщо ви хочете розібратися в питаннях, як малювати стрілки на очах і як малювати стрілки на очах правильно, потрібно вивчити необхідні косметичні засоби.

Існує два види підводки очей: олівцем або рідким підведенням. Особливо популярною вважається підводка олівцем, так як вона легше у виконанні.

Косметичні олівці представлені на ринку в широкому асортименті. Можна знайти олівець будь-якого кольору. Також вони можуть бути матовими і перламутровими. Важливим критерієм при виборі олівця є його твердість. М'який олівець підходить для промальовування м'якою, але глибокої і насиченою лінії, твердий дає більш чітку промальовування лінії і довше тримається на століттях.

Рідка підводка є більш стійкою, ніж олівець і дає більш насичений колір. Найважливішою деталлю рідкої підводки є тонка пензлик довжиною до 1 см, крім того, підводка може бути схожа на фломастер. Останній варіант найбільш зручний, особливо для новачків, так як для того, щоб навчитися малювати рівні, красиві стрілки пензлем потрібно багато часу.

[b] Розглянемо, як робити стрілки на очах олівцем і підведенням [/b]

Стрілки на очах олівцем легко намалювати, поставивши кілька точок там, де повинна проходити стрілка. За ним та малюйте стрілку. В подальшому ви будете ставити все менше точок, а потім станете обходитися зовсім без них. Замість крапок можна малювати короткі штрихи і потім поєднувати їх.

- Якщо ви хочете зробити стрілки на очах підводкою, то сперся руку на що-небудь, щоб її зафіксувати. Потім закрийте око (або прикрийте), злегка відтягніть повіку і проведіть лінію.

- Якщо у вас маленькі очі не потрібно починати лінію від початку внутрішнього століття, або повністю окреслювати очі. Ці прийоми зроблять ваші очі візуально ще менше. Почніть проводити стрілку від середини, впритул до лінії росту вій і, піднімаючи лінію вгору, трохи проведіть її через зовнішній кут.

- Якщо у вас круглі очі, то підводите стрілку від внутрішнього кута ока до зовнішнього, при цьому піднімаючи лінію до скронь. Лінія стрілки не повинна бути довше 5 мм. Цей спосіб зробить форму очей наближеною до мигдалеподібної. Ще один прийом: намалювати лінію трохи товщі в обох куточків очей, а на середині століття трохи тонше.

- При близько посаджених очах потрібно проводити тонку лінію від середини століття, а потім робити лінію товщі і піднімати до скронь.

- При макіяжі широко посаджених очей рекомендується щільна чорна лінія вздовж лінії вій. Це додасть вашому погляду глибину.

- Якщо ви хочете зробити очі трохи кругліше, зробіть підводку верхнього і нижнього століття посередині, а куточки не чіпайте.

- Дуже ефектно виглядають подвійні стрілки, проведені по верхньому і нижньому століттю, паралельні один одному, відстань між якими виділяється світлими тінями.

- Красиво виглядає підводка по внутрішньому століття, але йде вона далеко не всім. Якщо у вас маленькі або асиметричні очі, або очі неоднакового розміру, такий варіант підводки тільки підкреслить ці недоліки.

Спробувавши кілька варіантів стрілок на собі, ви зможете підібрати оптимальний варіант, який підкреслить вашу інсмідуальність та красу ваших очей.