Корисні поради
на всі випадки життя
» » Технологія використання шелак в домашніх умовах

Технологія використання шелак в домашніх умовах

Додано: 10.09.14
Технологія використання шелак в домашніх умовах


Образ жінки створюється не тільки з основних деталей, але також з незначних, на перший погляд, але не менш важливих штрихів. До їх числа відноситься манікюр.

В наш час жінкам залишається все менше вільного часу для себе, а красиві нігті вимагають щоденного догляду. І більшість представниць прекрасної статі мріють про красивий, твердому покритті, що не вимагає частого оновлення.

Насправді, такий засіб вже існує. Можливо, багато хто чули про shellac. Що це? Шелак - це гель з властивостями лаку. Це покриття має властивості гелю (гель може триматися на нігтях кілька тижнів), і лаку (багата колірна палітра, простота нанесення, блиск).

Shellac вигідно відрізняється від своїх аналогів. Наприклад, не псує нігтьову пластину, на відміну від біогелю, перед нанесенням якого попередньо потрібно зріз нігтя. Також покриття володіє поновлюючими властивостями - м'які нігті стають більш твердими і міцними.

[b] Технологія використання shellac в домашніх умовах [/b]

Процедура нанесення гранично проста. Ніготь покривається шелак як звичайним лаком і сушиться під ультрафіолетовою лампою, як гель. Щоб покриття повністю висохло, сушити нігті потрібно протягом декількох хвилин. Після закінчення процедури, ви будете володаркою яскравого покриття на нігтях, не піддається сколів, розтріскування і інших дефектів.

[b] Підготовка до нанесення шелак така ж, як і перед звичайним манікюром. [/b] Спочатку миють руки, нігті підпилюють, обробляють кутикулу і полірують нігтьову пластину. Потім наноситься базовий шар шелак, після чого нігті витримують десять секунд під ультрафіолетовою лампою. Після висихання наносять тонким шаром перший кольоровий шар шелак, який просушують під лампою протягом двох хвилин. Потім покривають другим кольоровим шаром і знову тримають під лампою дві хвилини. Процедура завершується нанесенням топового УФ-закріплювача.

Також крім кольорового покриття можна виконати шелак френч, який, як правило, виглядає елегантно і вишукано, особливо на засмаглому тілі.

Зняти шелак в домашніх умовах так само просто, як і нанести. Звичайним засобом для зняття лаку ви його не видалите, в цьому випадку допоможе чистий ацетон, а також ізопропіловий спирт 99% змісту. Серветку без ворсу, просочену будь-який з цих рідин, на десять хвилин накладають на ніготь. Після закінчення часу, нігтьова пластина масажується цією серветкою, потім забирається разом із покриттям. Залишки видаляються звичайним ватним диском з ацетоном.

Основні переваги шелак - це багата палітра, яскравість, краса і міцність. Недолік - ціна на це покриття досить висока. Але вдумавшись, наскільки вистачає одного без нанесення коригування, можна зробити висновок, що ціна цілком себе виправдовує.