Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно наносити тіні на повіки? Поради та рекомендації

Як правильно наносити тіні на повіки? Поради та рекомендації

Додано: 10.09.14
Як правильно наносити тіні на повіки? Поради та рекомендації


Тіні - засіб для макіяжу очей, допомагає зробити погляд глибше і яскравіше. Правильно підібрані тіні вигідно підкреслять ваші очі і гармонійно доповнять образ. Вибираючи тіні, необхідно враховувати колір очей і тон шкіри. Знайти свою палітру можна експериментуючи з різними відтінками, але все ж краще дотримуватися рекомендацій професіоналів, і підібрати колір, що оптимально підходить для вашої зовнішності.

[b] Як правильно наносити тіні на повіки? [/b]

Тіні здійснюються в різних формах - компактні і кремоподібні, розсипчастий і в вигляді гелю, тіні у вигляді олівця і стіки.

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є компактні тіні, так як при нанесенні вони лягають рівномірно. Компактні тіні бувають матовими і перламутровими. На жаль, це не самий стійкий вигляд тіней. Продовжити їх яскравість можна, попередньо змочивши аплікатор, тим самим зробивши колір більш насиченим.

В основу кремових тіней входить віск або масло, тому вони добре підійдуть для сухого типу шкіри.

Стік має більш твердої текстурою, ніж кремові тіні, по консистенції він схожий на помаду. В останні роки цей вид тіней практично витіснений олівцем і використовується досить рідко. Варто відзначити, що лінія, проведена олівцем, набагато тонше, ніж стиком.

[b] Тіні у вигляді гелю добре підійдуть власницям жирної шкіри повік. [/b] Макіяж, виконаний такими тінями, довго тримається і виглядає природно. Рідкі тіні теж тримаються тривалий час, але рівномірного нанесення, використовуючи таку форму, домогтися дуже складно.

Тіні наносять на повіки, область між повікою і оком. Кремоподібні - краще для сухої шкіри, вони створюють ефект мерехтіння, але при цьому їх важче наносити. Матові - краще підійдуть для жирної шкіри. За допомогою тіней - олівця, якщо його добре розтушувати, можна отримати приголомшливий ефект. До того ж олівець підходить для будь-якої шкіри повік. Рекомендується розтушовувати будь вигляд тіней, щоб домогтися натурального ефекту.

Аплікатор або пензлик для тіней повинні мати тупий кінець. Основний колір наноситься на все віко повністю. Руху аплікатором повинні бути від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, від коренів вій до складки верхньої повіки. Завдавши більш темний відтінок на зовнішній куточок, можна додати погляду особливу глибину. Освітливши трохи область під бровами за допомогою світлих тіней, ви зможете виділити брови і домогтися відкритості погляду.

В першу чергу необхідно нанести тіні смугою на виступаючу область надбрівної дуги, далі їх необхідно розтушувати.

Нанесіть короткими штрихами на все віко основний колір, який визначить колір макіяжу. При нанесенні не варто сильно тиснути на аплікатор. Натискати треба достатньо, але акуратно, намагаючись не перевантажити тінями повіку. Особливо обережно слід наносити тіні у складки століття або брови.

Область між бровою і століттям покрийте тонким шаром основного кольору. Важливо зробити це в один прийом, не сильно натискаючи.

[b] Ефект «smoky eyes виходить з допомогою темно-синіх, сірих або чорних кольорів. [/b] Як наносити тіні на очі при такому макіяжі? Їх слід нанести навколо нижнього куточка очей, потім акуратно розтушувати кордон тіней і підводки, яку теж використовують в цьому макіяжі.

Наші поради допоможуть вам грамотно використовувати тіні для додання очам виразності і чарівності.