Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хімічна завивка волосся на коротке, середнє та довге волосся

Хімічна завивка волосся на коротке, середнє та довге волосся

Додано: 10.09.14
Хімічна завивка волосся на коротке, середнє та довге волосся


Більшість власниці прямого волосся хоча б раз у житті накручували волосся на бігуді або плели тугі кіски для того, щоб отримати чудові локони. Але тримається така укладка, на жаль, не більш ніж пару днів. І лише хімічна завивка волосся є надійним засобом для отримання об'ємних кучерів на тривалий термін.

Секрет цієї процедури полягає в спеціальному хімічному складі, яким майстер обробляє волосся. До цього складу входять сірчані містки або дисульфідні зв'язки, здатні зруйнувати хімічну структуру волосся і додати їм різноманітне положення і форму за допомогою бігуді (коклюшки). Після чого волосся проходять обробку спеціальним фіксатором, зміцнює дисульфідні зв'язки в новому положенні. І варто тільки зняти бігуді, як ваші волосся вже в'ються.

[b] Види хімічної завивки волосся [/b]

На сьогоднішній день кислотна завивка волосся залишається найбільш популярною, так як є найменш шкідливою і самою стійкою. Така завивка може протриматися на волоссі до півроку, зберігаючи при цьому досить жорсткий завиток. Але, тим не менш, кислотна завивка має протипоказання для м'яких і тонких волосся, оскільки такі волосся розтягнуться біля кореня і вже не зможуть утримувати форму, а кислота зашкодить їх і зробить ламкими.

Менш стійкою вважається лужна завивка, вона тримається приблизно три місяці. Локони при її застосуванні набувають природного вигляду. Процедура лужної завивки має м'яку дію на волосся, але, тим не менш, вона підходить не всім. На важких, жорстких і прямих волоссі такий тип завивки протримається трохи більше місяця.

Кислотна завивка з тиогликолевой кислоти відноситься до ряду недовговічних, оскільки свою пишність волосся втратять вже через місяць. Варто відзначити, що така завивка надає найменший шкоду і підходить для фарбованого волосся.

Нейтральна завивка поєднує в собі властивості кислотної та лужної завивок. В склад хімічної речовини для обробки волосся входить алантоїн, який відрізняється своїми пом'якшуючими властивостями. Він чинить м'який вплив на волосся і шкіру голови, а також не має протипоказань для всіх типів волосся. Нейтральна хімічна завивка волосся створює великі локони.

До складу амінокислотної завивки входять амінокислоти і протеїни, які надають поживне і лікувальну дію на структуру волосся. Після застосування цього виду завивки виходять м'які, ніжні і природні кучері. Однак завивка не відрізняється довговічністю, а, отже, довгі, жорсткі итяжелие волосся не підходять для її застосування. Так як локони під вагою волосся швидко випростовується.

[b] Завивка «Шовкова хвиля». [/b] Завдяки що входять в хімічний склад цієї завивки протеїнів шовку, доглядають за структурою волосся, навіть прояснені короткі волосся набуває здоровий вид. Так як препарат має найменший вплив на сірчані містки волосся, м'який завиток тримається кілька місяців. Середні і короткі волосся чудово підходять для цього виду завивки.

Майже кожна завивка називається - биозавивкой, в її склад не входять тиогликолевой кислоти, аміак і перекис водню. Їх вдало замінили кошти близькі за складом з молекулами волосся, які здатні створити не тільки кучері, але і додати їм здоровий і природний вигляд.

Японський тип завивки липидно - протеїновим комплексом LC2 фахівці рекомендують для проблемних волосся. Оскільки липидно - протеїновий комплекс добре регулює вологість волосся. При цьому завиток виходить середньої жорсткості, що відмінно поєднується з довжиною волосся нижче плечей.