Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зняти нарощені вії в домашніх умовах? Поради та рекомендації

Як зняти нарощені вії в домашніх умовах? Поради та рекомендації

Додано: 10.09.14
Як зняти нарощені вії в домашніх умовах? Поради та рекомендації


Сучасна індустрія краси пропонує легкий і швидкий спосіб збільшення об'єму і довжини вій - це нарощування штучних або натуральних вій. Дану процедуру можна зробити практично в кожному салоні краси.

Що ж робити, якщо нарощенная краса набридла або приносить незручності? Зняти штучні вії можна як в салоні, так і вдома. У переважній більшості випадків, для того щоб зняти вії, цілком можна обійтися домашніми засобами.

[b] Як зняти нарощені вії в домашніх умовах? [/b]

Це не так складно, як може здатися. Спочатку поговоримо про те, чим можна зняти нарощені вії. У цьому нам може допомогти засіб під назвою [b] «Дебондер» [/b] . Це спеціалізований засіб для зняття нарощених вій, яким нерідко користуються і професіонали. Воно повинно швидко та надійно розчинити клей, не викликати алергічних реакцій та подразнення очей. Не варто нічого відривати чи відрізати, то ви цілком можете зіпсувати свої натуральні вії.

Також можна скористатися тими засобами, які завжди є у вас під рукою. Одне з них - це рослинне масло. Для цієї процедури цілком підійде соняшникова або оливкова олія, але можна скористатися касторовою або реп'яховою маслом. Ці масла сприяють відновленню волосся і вій.

Масло також допоможе позбутися від залишків клею, після зняття нарощених вій. Якщо варіант з маслами вам не підходить, пошукайте в своїй косметичці будь-самий жирний крем.

[b] Тепер поговоримо про те, як правильно зняти вії. [/b] Якщо ви використовуєте «Дебондер», то цим засобом треба змочити ватку і прикласти до лінії росту вій. Протримаєте засіб стільки, скільки написано в інструкції і потім м'яко потягніть за нарощені вії. Якщо клей добре розчинитися, зняти їх буде легко. За таким же принципом знімаються вії за допомогою масла і жирного крему. Але тримати ці кошти на віях потрібно довше.

Наприклад, масло слід потримати хвилин 10. Можна просто рясно змочити олією лінію зростання вій і лягти спати. Вранці вії легко зніметься.

Якщо ви скористалися нашими порадами, але вії не знімаються або ви відчуваєте біль і дискомфорт, обов'язково сходіть в той салон, де вам їх нарощували. Напевно у майстра є засіб, який розчиняє саме той клей, яким він користувався при нарощуванні.