Корисні поради
на всі випадки життя
» » Нарощені вії та їх види, плюси і мінуси нарощених вій

Нарощені вії та їх види, плюси і мінуси нарощених вій

Додано: 10.09.14
Нарощені вії та їх види, плюси і мінуси нарощених вій


Пухнасті, привабливі і виразні вії - це мрія будь-якої жінки. А оскільки похвалитися таким «скарбом» може не кожна представниця прекрасної статі, досить великою популярністю користуються нарощені вії.

Процедура нарощування вій, яка здійснюється майстрами сучасних студій і салонів краси, досить проста, безпечна і абсолютно безболісна. А в той же час досягаються ефекти прекрасні - жінка буквально перетворюється на очах. При цьому надзвичайно важливо вибрати висококваліфікованого майстра - фахівця, який проведе цю процедуру на найвищому рівні, оперативно, грамотно і якісно.

Хоча, справедливості заради, слід зазначити, сучасні високоякісні матеріали дозволяють здійснювати нарощування вій навіть у домашніх умовах, щоправда, виконувати цю процедуру повинен інша людина, тому що красиво приклеїти штучні вії на своє повіку, постійно тримаючи очі відкритими і ризикуючи потрапити на слизову оболонку клеєм, просто неможливо.

Розглядаючи фотографії, що зображують жінок до і після нарощування вій, ми, як правило, не замислюємося, що дана процедура собою являє, звертаючи увагу лише на зовнішній ефект. Насправді ж нарощування вій це досить простий і зрозумілий процес: майстер просто клеїть на віко своєї клієнтки штучні вії, використовуючи спеціальну гіпоалергенну смолу. [b] Причому всі штучні вії поділяються на певні види: [/b]

1. За своїм розміром (їх довжина може становити від 8 мм до декількох сантиметрів).

2. За кольором (колір штучних вій також може змінюватись у широких межах: від класичного чорного до абсолютно екстравагантних кольорів, зокрема, червоного).

3. По використовуваному матеріалу (це можуть бути шовкові нитки, норка, соболь та інше).

[b] Нарощені вії: їх плюси і мінуси [/b]

Сучасні модниці дуже уважно ставляться до свого здоров'я і не хочуть втратити його в гонитві за красою. Тут доцільно відзначити, що безперечною перевагою штучних вій є їх привабливість, безпека для здоров'я, простота в догляді - такі вії немає необхідності фарбувати, вони завжди виглядають шикарно.

Є у нарощених вій і свої мінуси, зокрема, після проведення такої процедури категорично заборонено використовувати будь-які косметичні крему або масла для вій. І навіть якщо ви наносите на обличчя будь-який жирний крем, область навколо очей не повинна порушуватися, інакше наслідки будуть сумними.

Цікавлячись питанням, скільки тримаються нарощені вії, варто відзначити, що [b] тривалим ефект від проведення такої косметичної процедури виявиться тільки в тому випадку, якщо вона буде зроблена професіоналом. [/b] Тоді ви можете розраховувати, що вії протримаються до трьох місяців, і весь цей час будуть виглядати привабливо.

Причому дуже важливо подбати, щоб не тільки сама процедура нарощування, але і корекція вій здійснювалася грамотним фахівцем з використанням сучасного обладнання.