Корисні поради
на всі випадки життя
» » Красиві і легкі малюнки на нігтях голкою, схеми та технології їх виконання

Красиві і легкі малюнки на нігтях голкою, схеми та технології їх виконання

Додано: 10.09.14
Красиві і легкі малюнки на нігтях голкою, схеми та технології їх виконання


Сьогодні нейл-арт стає все популярнішим, так як з його допомогою будь-яка жінка може виглядати красиво і яскраво. Якщо ви вважаєте, що гарний розпис на нігтях можуть виконати лише майстри, то ви помиляєтеся. Розпис на нігтях сьогодні доступна кожному.

У домашніх умовах ви можете спробувати зробити прості малюнки на нігтях голкою. А якщо у вас будуть цікавитися адресою салону, де ви зробили розпис, не смуйтеся!

Для початку розкладіть перед собою лаки і звичайні голки. Широкої голкою можна створювати великі точки, а тонкої - акуратні лінії. Виберете підходящу голку і подбайте про хороше освітлення. Нейл-арт можна виконувати на довгих і коротких нігтях, при цьому вони повинні бути чистими і доглянутими.

Технологія виконання малюнка досить проста. Спочатку нанесіть на нігті основу під лак і тільки після цього - основний лак. Коли він висохне, приступите до послідовного нанесення крапель відповідно підібраного малюнка.

Потім легкими рухами голки формуйте малюнок, при цьому краплі лаку повинні бути свіжими. Сильно не тисніть на голку, щоб не завдати шкоди натуральним нігтям. Після виконання малюнка дочекайтеся, щоб лак висох і тільки після цього покрийте нігті безбарвним лаком або лаком з блискітками. Крім того, ви можете використовувати спеціальні схеми, які допоможуть вам розібратися в технології і черговості виконання малюнка.

[b] Легкі малюнки: техніка малювання [/b]

[b] Дизайн "Зірочки": [/b]

1. Обробіть нігті: видаліть залишки старого лаку, зробіть корекцію форми, видаліть кутикулу, покрийте нігті захисним засобом. Потім нанесіть фоновий лак. Якщо колір вийшов світлим або лак ліг нерівномірно, то нанесіть ще один шар.

2. Поки основний лак не висох, поставте 7 крапель рожевого кольору паралельно один одному у формі зірки. На мізинець можна поставити 5 крапель. Для цього достатньо злегка доторкнутися пензлем до нігтя, а від тривалості контакту залежить розмір краплі. Намагайтеся робити всі краплі однакової величини.

3. Голкою або заточеною зубочисткою проведіть від центру кожної краплі по 4-5 ліній в протилежні сторони, імітуючи зірку.

4. Дайте нігтям час, щоб просохнути. Потім нанесіть зверху закріплюючий засіб. Можна використовувати прозорий лак, який додасть нігтям блиск і рівність.

Красиві і легкі малюнки на нігтях голкою, схеми та технології їх виконання


[b] Нігтьовий дизайн для початківців: [/b]

1. Проведіть голкою лінію від верхнього внутрішнього кута нігтьової пластини, прямуючи до протилежного нижньому зовнішньому куті.

2. За цією ж схемою проведіть кілька ліній до середини нігтя. З іншими нігтями проробіть таку ж процедуру.

[b] Дизайн нігтів смуг контрастних кольорів: [/b]

1. Вам буде потрібно 3 різнокольорових лаку: 1 - для основи і 2 - для виконання малюнка. Добре поєднуються білий, червоний і темно-синій.

2. Покрийте ніготь основним кольором, в даному випадку - червоним. Потім нанесіть по 2 боків товсті паралельні смуги темно-синього кольору. У центрі проведіть пензликом одну білу широку смугу.

3. Смужки не обов'язково повинні бути однаковими і ідеально рівними, після рухів голки всі нерівності будуть непомітними. Пам'ятайте, що всі маніпуляції слід виконувати швидко, поки лак не висох, інакше лак не буде тягнутися.

4. Проведіть горизонтальні смуги з допомогою голки за напрямами зверху або знизу. Для цього просто введіть голку під прямим кутом, починаючи з правої сторони нігтя до лівої, а потім навпаки. Повторюйте ці рухи до кінця.

5. Дайте манікюру час, щоб він добре висох, після чого нанесіть закріплювач або безбарвний лак.