Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шампунь для росту волосся, поради та рекомендації по догляду за волоссям

Шампунь для росту волосся, поради та рекомендації по догляду за волоссям

Додано: 10.09.14
Шампунь для росту волосся, поради та рекомендації по догляду за волоссям


Якщо у вас волосся росте швидко - це вірний знак їх здоров'я. Якщо щодня у вас випадає не більше 50 волосинок - це теж відмінний показник здорових волосся. Але, на жаль, не кожен може похвалитися таким станом своєї шевелюри. Якщо ваші волосся відростає повільно, вирішити цю проблему можна за допомогою правильного вибору шампуню.

[b] Що впливає на швидкий ріст волосся [/b]

На ріст волосся впливають різні фактори. Щоб клітини шкіри голови регулярно оновлювалися, їм потрібно отримувати необхідні корисні речовини. Якщо їх достатня кількість, то стан волосяних фолікулів залишається в нормі. Щоб визначити що відбувається, порівняйте багаторічні рослини взимку. Відчуваючи дефіцит корисних речовин, їх розвиток призупиняється. Такі ж дії відбувається і з волоссям на голові.

Великий вплив на ріст волосся надає правильний догляд. Засоби для миття голови повинні підбиратися до виключно вашому типу волосся. Рекомендується систематично проводити масаж голови, щоб кров швидше циркулювала, і це позитивно позначалося на коренях волосся. Крім того, необхідно щодня ретельно розчісувати волосся.

Якщо ви неправильно харчуєтеся, шкірі голови також починає діставати поживних речовин і волосяні фолікули, в свою чергу, припиняють свої функції - зростання волосся зупиняється. Тому в догляді за волоссям потрібно застосовувати спеціальні стимулюючі засоби.

Якщо у вас є лупа, це теж може впливати на зниження росту волосся.

Серед інших проблем з волоссям, що заважають їм виглядати красиво, місце відводиться посіченому волоссю. До висушування волосся призводить вплив хімічних препаратів для їх завивки або фарбування, а також погодні умови - вигорання на сонці і пересихання. Ці фактори також можуть бути причиною випадіння волосся.

[b] Хороший шампунь [/b] - це шлях до краси і здоров'ю, тому турбота про волосся повинні бути щоденною. На сьогоднішній день не можна обійтися одними рецептами догляду, які використовували ще наші бабусі. Сучасна косметика дуже різноманітна і підібрати що-небудь дійсно варте іноді буває досить важко.

[b] Професійний шампунь [/b] - це речовина, що складається з кількох сумішей, а саме: води, ароматизаторів, барвників, поверхнево-активних речовин, консервантів і неорганічних солей. У складі таких шампунів також є зміцнюючі компоненти, природні масла, а також вітаміни. Завдяки вітамінам, хороший шампунь гарантує не тільки потрібний догляд, а й лікувальну дію на волосся і шкіру.

Згідно з дослідженнями, щоб добитися швидкого росту волосся, в наш організм повинні надходити кремній, залізо, кальцій, калій, йод та інші. Чудово підходить для стимуляції волосся амінокислота аргінін.

[b]
Шампунь для росту волосся, поради та рекомендації по догляду за волоссям
Шампуні для росту волосся [/b]

Так, одним з найбільш доступних шампунів для забезпечення волосся всіма необхідними корисними елементами, є Lanotech.

Шампуні від Schwarzkopf для росту волосся містять карнитинтартрат, який стимулює функціонування клітин зсередини цибулин волосся. У результаті активізуються коріння волосся, а шкіра голови готова до застосування препаратів для росту волосся.

Шампуні Алерана розроблені для зміцнення слабких волосся, схильних до випадання. Ці шампуні багаті на натуральні стимулятори росту.

Активізує ріст волосся шампунь від Estel добре очищає волосся і шкіру голови. В його складі містяться вітаміни РР і біотин, надають вплив на цибулини виснаженого волосся, живлячи їх і добре зміцнюючи. Екстракт люпину покращує кровообіг, прискорює ріст волосся і знижує їх випадання. Крім того, у волосся з'являється блиск, а шкіра голови стає свіже.