Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мозолі на пальцях ніг: натуральні засоби лікування мозолів

Мозолі на пальцях ніг: натуральні засоби лікування мозолів

Додано: 10.09.14
Мозолі на пальцях ніг: натуральні засоби лікування мозолів


Іноді люди, не надто серйозно ставляться до питання про вибір взуття, раптом виявляють у себе мозолі на пальцях ніг. Це сіро-жовті освіти виникають внаслідок підвищеної пітливості, а також регулярного тертя шкіри ступень про взуття.

[b] Найчастіше це відбувається із-за того, що верхівки пальців труться об внутрішню частину черевика [/b] , в результаті чого шкіра на цих місцях поступово ущільнюється і утворюється мозоль. Причому цей процес може супроводжуватися больовими відчуттями.

Досить поширеними є також сухі мозолі, утворені ороговілої шкіри. Крім того, внаслідок носіння надто тісного взуття може з'явитися мозоль між пальцями ніг. Будь-яку м'яку або водянисту мозоль дуже просто видалити для цього вам знадобиться тільки зеленка і голка.

З допомогою голки (попередньо продезінфікованої!) мозоль проколюють, а потім це місце ретельно обробляють зеленкою і заклеюють спеціальною бактерицидну лейкопластиром.

Якщо ж вести мову про видалення сухих мозолів, то в цьому випадку все йде трохи складніше. І перше, що ви повинні зробити, бажаючи позбутися від подібного освіти, це наклеїти на мозоль пластир зі спеціальною антимозольной просоченням, який допоможе кілька розм'якшити шкіру і знизити неприємні відчуття.

Після його застосування можна приступати безпосередньо до процесу видалення мозолів, в якому вам допоможе спеціальний скраб, а також якісна пемза. Якщо ж пластир не зміг добре розм'якшити мозоль, доцільно використовувати для цього спеціальну мазь, приготовану на основі саліцилової кислоти. Распарьте хворе місце, а потім накладіть на нього достатньо кількість мазі.

[b] Крім того, лікування мозолів може здійснюватися з допомогою нескладних народних рецептів. [/b] І одним з найбільш простих і доступних засобів, що застосовуються в процесі лікування даних утворень, є звичайне рослинне масло. Рослинна олія можна використовувати для приготування компресів, достатньо одну ніч провести з таким компресом на нозі і вранці ви зможете без особливих зусиль зняти мозоль.

Також, бажаючи вилікувати мозолі на ногах, слід звернути увагу на такі прості і доступні продукти, як [b] цибуля, картопля, алое, лимон, чорнослив і інжир. [/b]

Причому використовувати їх дуже легко, зокрема, ви можете просто натерти на тертці трохи цибулі, а потім прикласти його до хворого місця і зробити компрес на всю ніч. Крім того, цибулю можна розрізати, залити оцтом і поставити на добу в тепле темне місце. Через добу можна діставати цибулю і прикладати його до мозолів двічі в день, поки освіти повністю не розм'якшаться.

Використовувати можна навіть лушпиння цибулі, просто залийте її оцтом і вимочуйте два тижні. Компреси на основі цієї лушпиння допоможуть повністю позбутися навіть від застарілих мозолів, в тому випадку, якщо регулярно робити їх на ніч.