Корисні поради
на всі випадки життя
» » Догляд за нарощеними віями, основні правила та поради по догляду

Догляд за нарощеними віями, основні правила та поради по догляду

Додано: 10.09.14
Догляд за нарощеними віями, основні правила та поради по догляду


Не кожна дівчина може похвалитися довгими, густими, злегка підкрученими власними віями. У даний момент на зміну колись популярним накладними прийшли нарощені вії .

Сама процедура нарощування може зайняти від 30 хвилин до декількох годин. В залежності від вашого бажання майстер підбирає довжину і густоту вій. Можна прикрасити тільки зовнішній кут ока для отримання ефекту котячого погляду, а можна опушить весь очей. Деякі пробують нарощувати вії в домашніх умовах. Але який би спосіб нарощування ви не застосували, слід дотримуватися певних правил догляду за своїми новими віями.

[b] Як доглядати за нарощеними віями. Правила: [/b]

Відразу після процедури нарощування будь майстер порадить вам не відвідувати солярій протягом щонайменше 4 годин, а лазню або сауну протягом тижня. І природно дасть рекомендації по щоденному догляду за віями.

Догляд за нарощеними віями досить простий, але існують певні правила, дотримання яких допоможе вам зберегти свої нові вії тривалий час і вберегти очі від різних неприємностей.

Відомо, що власні вії випадають природним чином в середньому через 10 - 20 днів. На їх місці виростають нові. Так як нарощені вії прикріплені до ваших рідних, то вони теж губляться.

[b] Тому правило № 1. [/b] Необхідно робити корекцію вій кожні 2 тижні.

Нарощені вії зроблені з матеріалів, здатних ламатися.

[b] Звідси правило № 2. [/b] - привчіть себе спати на спині, або на боці, але тільки не обличчям у подушку.

[b] Правило № 3. [/b] Не тріть очі. Ви можете просто відірвати нарощені вії разом з натуральними і занести інфекцію в очі, що в подальшому загрожує різними неприємностями.

[b] Правило № 4. [/b] Застосовуйте щіточку або спеціальну гребінець для вій. Це запобіжить їх склеювання, вигляд буде акуратний «вія до вії». Крім того щоденне розчісування сприяє гарному росту власних вій.

[b] Правило № 5. [/b] Користуйтеся тушшю на водній основі, щоб не застосовувати косметичні засоби для видалення туші. Вони можуть разом з тушшю видалити всі нарощені вії.

[b] Правило № 6. [/b] Не наносити на повіки косметику на масляній основі. Вона сприяє розчинення клею.

[b] Правило № 7. [/b] Не тріть обличчя після вмивання або водних процедур. Просто акуратно промокніть шкіру обличчя. Не варто так само використовувати гарячі щипці для підкручування вій.

Слід пам'ятати, що носіння контактних лінз, часте відвідування лазні або сауни істотно скорочує тривалість використання таких вій.

[b] Протипоказання [/b]

Не слід нарощувати вії вагітним, годуючим мамам, особам, які страждають на цукровий діабет або мають проблеми з імунітетом, а також, схильним до алергічних реакцій.

При постійному догляді і відповідної корекції нарощені вії прослужать вам довго.