Корисні поради
на всі випадки життя
» » Антицелюлітні обгортання в домашніх умовах, види обгортання

Антицелюлітні обгортання в домашніх умовах, види обгортання

Додано: 10.09.14
Антицелюлітні обгортання в домашніх умовах, види обгортання


Для боротьби з целюлітом сучасні представниці прекрасної статі використовують найрізноманітніші методи і засоби. Причому до найбільш ефективних з них можна сміливо віднести спеціальні обгортання для тіла. Приділіть собі трохи часу, хоча б раз на тиждень робіть нескладні антицелюлітні обгортання в домашніх умовах, і ефективність цих процедур стане помітною практично відразу!

Використовувати для приготування антицелюлітних обгортань можна найрізноманітніші компоненти природного походження: мед, водорості, ефірні олії, натуральну каву, трави, солі та інше. Важливо пам'ятати, що антицелюлітні обгортання протипоказані вагітним жінкам, людям, які недавно перенесли операцію, а також тим, у кого на шкірі є якісь висипання, пошкодження або запалення.

[b] Види ефективних антицелюлітних обгортань [/b]

1. [b] Обгортання з бурими водоростями. [/b] Водорості здавна використовувалися людьми для оздоровлення і омолодження свого тіла, а також для боротьби з жировими відкладеннями. Разом з ефірними маслами, екстракти водоростей проникають у тканини людини, а потім ефективно виводять з них воду, токсини, шлаки, відновлюють вітамінно-мінеральний баланс тканин, насичують їх амінокислотами.

Придбати водорості можна в звичайній аптеці, приготувати згідно з інструкцією, підігріти до температури тіла (до 37 С), а потім нанести на проблемні місця, обвернуться поліетиленовою плівкою і лягти під теплу ковдру на 30 хвилин.

2. [b] Кавове обгортання. [/b] Натуральна кава - чудовий інструмент для розщеплення жирових відкладень (недарма ж багато сучасні антицелюлітні засоби містять у своєму складі кофеїн). І для того, щоб приготувати обгортання на основі цього продукту, необхідно залити гарячою водою 70 - 100 г нерозчинного меленої кави, довести до консистенції рідкої кашки, остудити до температури тіла і нанести на проблемні ділянки. Попередньо слід прийняти теплий душ і розтерти шкіру натуральним кави дрібного помелу, використовуючи його в якості скрабу. Зверху обмативайтесь поліетиленовою плівкою і вирушайте на годину під теплу ковдру. До речі, до кави можна додати блакитну глину (у співвідношенні 1:1), а також різноманітні ефірні масла (віддавайте перевагу цитрусовим).

3. [b] Обгортання з зеленим чаєм. [/b] Подрібнений зелений чай потрібно залити теплою водою, перетворивши в кашку, додати ефірні олії і нанести на проблемні зони. Рекомендована тривалість даного впливу становить 30 - 45 хвилин.

Крім того, ви можете використовувати спеціальний антицелюлітний масло, рідкий мед (мед можна змішувати з водоростями і використовувати для гарячого обгортання) та інше. Найголовніше, пам'ятайте, що обгортання від целюліту в домашніх умовах слід здійснювати регулярно. Повторюйте ці процедури через кожні 3 - 4 дні, таким чином, щоб курс обгортань (маються на увазі обгортання одного виду) становив 10 - 12 процедур.

[b] Протипоказання і побічні ефекти [/b]

Пам'ятайте, що робити антицелюлітні обгортання можна лише дорослим людям. Причому побічним ефектом такого впливу може бути тимчасове погіршення самопочуття - у людини може спостерігатися підвищене серцебиття, запаморочення, слабкість, загострення хронічних захворювань, а також освіта подразнень на шкірі. Причина подібних явищ полягає в попаданні в кров продуктів розщеплення жирів і токсинів, однак, зіткнувшись з подібними проблемами, слід негайно порадитися з лікарем.