Корисні поради
на всі випадки життя
» » Модні стрижки 2014 на середне волосся

Модні стрижки 2014 на середне волосся

Додано: 10.09.14
Модні стрижки 2014 на середне волосся


Кожна сучасна жінка любить час від часу змінювати свій образ, експериментувати зі стилем, смувати оточуючих своєю інсмідуальністю і красою. Але як це здійснити, не оновлюючи повністю свій гардероб? Кращий варіант - це стрижка середньої довжини. Найкраще вона підійде для тих, кому подобаються довгі волосся, але немає часу на відповідний догляд за ними. Модні стрижки 2014 на середне волосся на сьогоднішній день досить різноманітні.

Вихід абсолютно простий - зробіть модну стрижку, щоб підкреслити вашу неповторність і продемонструвати оточуючим ваш характер. Модні тенденції в області стрижок дозволяють жінкам регулярно експериментувати з новими образами.

У 2015 році стилісти надають на вибір безліч різноманітних стрижок. Головний момент - це [b] недбалість [/b] , [b] розтріпаність [/b] і [b] стильні рвані кінці [/b] . Щоб такі стрижки виглядали по-справжньому шикарно, волосся повинні бути абсолютно здоровими.

Сьогодні великою популярністю користуються стрижки на основі каре в новій інтерпретації, а саме: пряме, градуированное або асиметричне каре. При цьому обов'язково повинні бути присутніми легкість і недбалість форм.

Модні стрижки 2014 на середне волосся


[b] Дуже популярні такі стрижки, як подовжений боб та сессун. [/b] Вони завоювали любов тисяч жінок і багатьох зірок. Тому вони вийдуть з моди дуже не скоро.

Якщо ви володарка прямих волосся, то вам обов'язково підійдуть стрижки середньої довжини з чолкуом, що обрамляє чоло. Дівчатам, у яких хвилясте волосся, рекомендується зупинити свій вибір на ретро стрижках.

Всі також актуальні вирівняні локони за допомогою щипців. Така зачіска відмінно підходить на кожен день, так і для вечірок. Вона досить універсальна, жіночна і того ж красива.

Ідеально пряме волосся на середню довжину волосся чудово виглядають в співвідношенні з рівною гривкою. Але щоб внести трохи різноманітності зовнішній вигляд, рекомендується її злегка трансформувати. Наприклад, зробити з неї косу, заколоти на бік або назад.

Модні стрижки 2014 на середне волосся
Якщо раніше, до 2014 року на середні волосся рекомендувалося тільки вирівнювати пасма, то сьогодні дуже модно створювати, так звані, « [b] pin-up-укладання [/b] ». Їх секрет полягає в тому, що біля коренів потрібно підняти рівні пасма, надаючи волоссю додатковий об'єм зверху.

Міцну позицію займає кінський хвіст і коса. Дуже модно зав'язувати високо хвіст з прямого волосся. Прикрасити хвіст можна шпилькою або іншими аксесуарами.

Цього року можна сміливо експериментувати з грецькими та французькими кісками, недбало і легко заплітаючи їх.

Сучасні модниці, які бажають створити модну зачіску, останнім часом звертаються до пучкам, які робляться і звичайним «вузлом», колом і вигляді «черепашки». Така зачіска відмінно підходить як для офісної працівниці, так і для світської діви.

Що стосується кольору волосся, то стилісти не припускають безбарвні пасм, а навпаки радять зупинити свій вибір на натуральних темних відтінках (золотистому, каштановому тощо).