Корисні поради
на всі випадки життя
» » Східний макіяж для карих очей: секрети фахівців

Східний макіяж для карих очей: секрети фахівців

Додано: 10.09.14
Східний макіяж для карих очей: секрети фахівців


Якщо ви володарка карих очей, то ви можете собі дозволити використовувати яскраві кольори. Ні для кого не є секретом, що темні очі особливо притягують до себе увагу. А правильно виконаний макіяж тільки доповнить ваш образ, вигідно підкресливши достоїнства зовнішності. Сьогодні ми з вами навчимося, як зробити правильний східний макіяж для карих очей.

[b] Загальні рекомендації [/b]

[b] Карооким брюнеткам підходять наступні кольори тіней: [/b]

1. Чорний;

2. Темно-коричневий;

3. Срібний і золотистий;

4. Колір фуксії;

5. Бузковий.

[b] Карооким блондинкам підходять такі відтінки тіней: [/b]

1. Пісочний;

2. Темний рожевий відтінок;

3. Бежевий (як темний, так і світлий тон);

4. Всі тони зеленого.

[b] Основні правила [/b]

Виконуючи макіяж, не забувайте, з якою метою ви його робите. А мета у вас одна - вигідно підкреслити красу, подаровану природою. Щоб не допустити помилку, існує декілька дуже важливих правил.

Так, виконуючи денний макіяж, пам'ятайте, що він повинен бути легким, природним і без надмірностей.

Вечірній макіяж навпаки повинен бути яскравим, виразним, але не перестарайтеся, щоб він не вийшов кричущим. Сексуальну привабливість вечірнього макіяжу доповнять довгі, густі вії і чітка підводка.

[b]
Східний макіяж для карих очей: секрети фахівців
Техніка виконання східного макіяжу для карих очей: 1 варіант [/b]

Щоб правильно створити гарний східний макіяж, почніть з підводки. Нанесіть її по верхньому століттю біля самої основи вій і проведіть акуратну тонку лінію по нижньому століттю. Спробуйте додати очам котячий вигин, злегка піднявши зовнішні куточки. Для цих цілей краще використовувати чорну підводку.

Надати східному макіяжу завершений вигляд допоможуть золотисті, каштанові, оливкові тіні. Нанесіть їх на рухому повіку мазками. Всі переходи повинні бути поступовими - від насичених темних біля кінчиків зовнішнього століття до світлих у внутрішніх куточків очей. Цей макіяж дозволить додати вашому погляду глибину і особливу ніжність.

[b] Техніка виконання східного макіяжу для карих очей: 2 варіант [/b]

Перш ніж почати виконання східного макіяжу потрібно подбати про стан шкіри обличчя. Вирівняйте колір обличчя, використовуючи тональний крем. Потім нанесіть рум'яна на вилиці. Для макіяжу в арабському стилі краще взяти рум'яна кольору засмаги. Потім приступите до брів. Намалюйте лінію чітко і виразно. При цьому, ширина брів особливої ролі не грає, а довжину краще збільшити на всі боки.

Після цього перейдіть до найбільш важливого моменти - промальовуванні очей. Нанесіть товстим шаром тіні на всю верхню рухому повіку і підведіть нижню повіку під лінією росту вій. Щоб макіяж мав розкішний вигляд, використовуйте кілька кольорів тіней яскравих відтінків. Також зверніть увагу, що вам слід надати очам мигдалеподібну форму. Щоб зробити це правильно, для цього і потрібно обводити контур очей по лінії росту вій чорною підводкою.

Зі стрілками сміливо експериментуйте, виводите впевненою рукою і по нижньому і по верхньому століттю. Потім знову пройдіться чорними тінями навколо очей, розтушувавши їх при цьому. Після цього нафарбуйте вії об'ємною тушшю. Верхні вії прокрасьте в два або три шари, а нижні - в один.

Арабський макіяж завершено! На завершення нанесіть губну помаду натурального відтінку. Це може бути як матова помада, так і з блиском.

[b] Протипоказані в макіяжі для карих очей [/b]

Карооким дівчатам протипоказані помаранчеві кольори, а також потрібно обережно використовувати рожеві тіні. Досить підступними вважаються і фіолетові тони, так як вони візуально підсилюють жовтизну в карих очах. Тому якщо виконати макіяж неправильно, то це загрожує тим, що ви тільки підкреслите жовтизну білків. А це виглядає негарно.