Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лак для нігтів: як вибрати якісний лак?

Лак для нігтів: як вибрати якісний лак?

Додано: 10.09.14
Лак для нігтів: як вибрати якісний лак?


Важливе значення у зовнішньому вигляді представниць слабкої статі грають нігті. Для того щоб вони виглядали добре і естетично, жінки вдаються до послуг салонів краси, роблячи там манікюр і педикюр. Дуже часто такі процедури відбуваються і в домашніх умовах, всі залежить від настрою і фінансових можливостей.

Вибрати лак для нігтів так, щоб його якість була гідним досить складно. Потрібно знати певні компоненти, які повинен містити хороший лак. Отже, зверніть увагу на склад, зазначений на етикетці. [b] Про гарному якості каже наявність таких компонентів: [/b]

- плівкоутворювачі або нітроцелюлоза (забезпечують зчеплення лаку з поверхнею нігтя, надаючи йому гарний блиск і глянець);

- розчинники або етиловий спирт (вони відповідають за в'язкість лаку і за час висихання);

- розм'якчувач відповідають за еластичність лакової плівки;

- синтетичні смоли сприяють красивого блиску і «клейкості» лаку;

- барвники (надають лаку певний колір);

- кислоти (використовуються для створення однорідної желеподібної маси);

- поживні речовини.

Якщо до складу лаку входять названі складові, то на 60% можна бути впевненим, що він якісний. Однак варто звертати увагу і на сам флакон, кришечку і кисть. Так, пензлик повинна бути середньої довжини, не торкатися флакона, а ворсинки, з яких вона складається, повинні щільно прилягати один до одного, тоді лак буде наноситися рівномірніше. Перевірте пензлик, приклавши її до нігтя: якщо вона прийняла форму вашої кутикули (розкрившись віялом), значить, з її допомогою наносити лак буде зручно. Що стосується флакона, то краще всього, якщо у нього широке плоске дно і як можна менше вигинів, щоб лак вільно переміщався в пляшечці.

[b]
Лак для нігтів: як вибрати якісний лак?
[/b]

Види лаків [/b]

[b] За своїми властивостями лаки діляться на кілька видів: [/b]

- звичайні лаки - найпопулярніший вид лаків. Ніготь покривається їм у два шари. Слід зазначити, що чорний лак наноситься одним шаром, а білий - трьома;

- матові лаки - вони не блищать, мають оксамитовий колір і швидко висихають;

лаки-основи - наносяться на нігті для створення рівної поверхні. Бувають рожевого та білого кольорів;

лаки-хамелеони - вони змінюють колір залежно від кута нахилу;

- експрес-лаки - сохнуть менше хвилини;

- зміцнюють лаки - призначені для захисту від шкідливих речовин і наносяться після того, як зроблений манікюр;

- гель-лак для нігтів - застосовується в нейл-арті і містить густі і нерозчинні пігменти;

- лаки для малювання - мають більш рідку формулу і призначені для нанесення малюнків;

- мініатюрні лаки дуже компактні і використовуються для коригування манікюру;

- гіркі лаки - призначені для любителів кусати нігті. Найчастіше вони мають прозорий колір і гіркий смак;

- піль-офф-лак - хороший тим, що знімається одним рухом. Але його небажано використовувати для педикюру, так як він швидко зітреться від дотику нігтів з взуттям.

[b] І на завершення [/b]

Як бачите, лак для нігтів може бути самих різних видів і складів, а який з них віддати перевагу, залежить від вас. Якщо ви захоплюєтеся нейл-артом, самі малюєте чи любите, щоб на ваших нігтях були присутні візерунки, зверніть увагу на гель-лак для нігтів і лаки для малювання. Якщо віддаєте перевагу різноманітність, тоді для вас лаки-хамелеони. Ну а якщо ви постійно в поспіху, і часу на тривалий манікюр не вистачає, то використовуйте експрес-лаки.

І не забувайте про останні тенденції, адже кожен сезон мода змінюється, модний сьогодні лак завтра вже втрачає актуальність. Журнали моди і стилю допоможуть вам йти в ногу з часом і завжди виглядати карколомно.