Корисні поради
на всі випадки життя
» » Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок

Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок

Додано: 10.09.14
Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок


Зробити красиву весільну зачіску - це не проста задача. Весільні зачіски на довге волосся мають безліч варіантів, так як на довгому волоссі простори для мистецтва безмежні. Отже, з чого ж почати?

Спочатку визначитеся з образом нареченої, так як в цей день вона повинна бути об'єктом захоплення всіх гостей. Рекомендується скористатися послугами весільного стиліста. Виходячи з вашого стилю, а також весільної сукні та ваших побажань, він повинен підібрати зачіску, яка буде вам до лиця.

[b] Весільні зачіски для довгих волосся [/b]

Класичні весільні зачіски на довге волосся

1). Хвіст. Волосся можуть бути гладко зачесане і зібрані на верхівці у хвіст. [b] Всі інші деталі залежать тільки від вашої фантазії: [/b]

- скромний пучок;

- хвіст, що складається з локонів;

- накладної хвіст.

Цю зачіску можна прикрасити наступними аксесуарами:

- фатою;

- стразами;

- шпильками з намистинками;

- діадемою і т.д.

Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок
2). Начіс. На довгому волоссі можна зробити начісування і доповнити різними прикрасами, живими квітами або мереживом. Для цього волосся гладко зачешіть вгору або на потилицю.

3). Локони. Накрутіть волосся, використовуючи бігуді. Після того, як волосся висохне, укладіть пасма хвилями на свій розсуд і зафіксуйте зачіску спреєм. Декораціями для зачіски можуть служити квіти, стрази та інші прикраси.

4). Пишність. Накрутіть волосся на великі бігуді. Після висихання волосся зробіть проділ. Потім начешіте пасма на потилиці і укладіть в хвости (наприклад, у 2 хвоста). Зафіксуйте лаком і прикрасьте аксесуарами.

5). Плісировка. Чудово виглядає зачіска з прямими корінням і гофрованими пасмами. Утюжком з гофрованою насадкою укладайте волосся до рівня брів. Така зачіска відмінно підходить для ступінчастою стрижки.

[b] Весільні зачіски на довге тонке волосся [/b]

1). Нанесіть мус на підсушені волосся, потім починайте на плойку крутити одну пасмо за інший. На маківці зверху закрутіть валик, потім укладіть волосся і закріпіть за допомогою шпильок.

2). Завийте волосся на плойку, злегка збийте і заколіть з обох сторін з боків. Святковий образ доповнять такі аксесуари, як: діадема, сіточка з перлами, шпильки та інше.

3). Зробіть високий хвіст, закріпивши його гумкою. Поділіть його на окремі пасма і завийте за допомогою плойки. Зробіть начісування, загорніть кінці в середину і зафіксуйте шпильками. Якщо у вас є чолку, то її можна залишити гладкою.

Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок4). Нанесіть на вологе волосся засіб з термозахистом, випрямити їх праскою і зав'яжіть на потилиці у хвіст. Не забувайте і про прикраси: доповніть образ шпильками, пір'ям, перлами та ін.

5). Випрямити волосся за допомогою випрямляча, від чолкуа відокремте широку пасмо. Зберіть волосся На потилиці у вузол і закріпіть їх шпильками. Чубок акуратно укладіть, використовуючи щипці для завивки.

6). Нанесіть на підсушені волосся мус, пасма випряміть праскою з гофрованою насадкою. Потім зберіть волосся у хвіст. Його кінець закріпіть затиском, щоб утворилося кільце. Красива шпилька вдало завершить образ нареченої.

[b]
Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок
Весільні зачіски на довге кучеряве волосся [/b]

1). Укладіть волосся таким чином, щоб кучері були одна в одну і красиво спадали на плечі. Окрасою може бути квітка, фата або діадема.

2). Зробіть на верхівці своєрідний квітка з кучерів, випустивши кілька пасом і прикрасивши шпильками з перлинами або квітами. Не утяжеляйте зачіску великими прикрасами. Кучеряве довге волосся - це вже прикраса, а громіздкі аксесуари будуть зайвими.

[b] Весільні зачіски на довге пряме волосся [/b]

1). Самий оптимальний вибір - це ідеально прямі і гладкі волосся. Їх можна прикрасити елегантними прикрасами. Чудово виглядають шпильки з перлами або квітами.

2). Завийте волосся блискучі локони. Аксесуарами може бути діадема або квіти. Хоч дана укладання дуже проста, але виглядає вона просто шикарно.

3. Укладіть волосся у високу зачіску. Гладкий пучок прикрасити намистом, квітами або блискучими шпильками.

4). Відмінно виглядають на таких волоссі складні плетіння. Їх варіантів безліч! Це може бути класичний колосок, при цьому частина волосся може бути випущена й закручена на кінцях. Можна виконати і будь-який інший варіант коси, яких налічується безліч. Прикрашати коси краще квітами.

[b]
Весільні зачіски на довге волосся: красиві варіанти зачісок
Рекомендації за типом обличчя [/b]

Весільні зачіски добре виглядають в тому випадку, коли враховані всі особливості зовнішності дівчини, а також форма обличчя.

1). Зачіска з великими або дрібними локонами підходить дівчатам з дрібними рисами обличчя.

2). Якщо у дівчини низький лоб, то його рекомендується закрити чілкою або зачіскою, закриває лінію росту волосся.

3). Якщо особі характерна висока лінія росту волосся, то слід максимально прибрати волосся з лоба, зібравши на самій маківці або на потилиці.

4). У тому випадку, якщо у дівчини кругле обличчя, зачіска повинна складатися з великих локонів або хвиль.

5). Для овальної форми обличчя краще вибрати повітряну зачіску.

[b] Інші корисні рекомендації для зачісок на довге волосся [/b]

• Незалежно від типу зачіски, завжди пам'ятайте про колір волосся., Вони повинні бути добре профарбовані.

• Якщо ви хочете змінити колір волосся, не рекомендується експериментувати напередодні перед весіллям. Щоб результат вас не засмутив, краще спробуйте нову фарбу для волосся за кілька місяців до весілля.

• Успіх зачіски безпосередньо залежить від здоров'я волосся і їх доглянутості. Оздоровленням ослабленого волосся краще зайнятися завчасно.

• Для прикраси зачіски використовуйте аксесуари - фату, діадеми, стрази, заколки, шпильки, перли, квіти.