Корисні поради
на всі випадки життя
» » Весільні зачіски на коротке волосся: красиві варіанти зачісок

Весільні зачіски на коротке волосся: красиві варіанти зачісок

Додано: 10.09.14
Весільні зачіски на коротке волосся: красиві варіанти зачісок


Весільні зачіски на коротке волосся представлені безліччю різних варіантів. Майстри стверджують, що з короткого волосся можна виконати красиву і в той же час ефектну зачіску. Короткою стрижкою можна без праці приховати недоліки обличчя і знайти відмінну форму для зачіски. Крім того, короткі волосся візуально молодять і надають нареченій чарівність і невинність.

Зробіть заздалегідь пробну зачіску, бажано за місяць до торжества. Підберіть найбільш підходящий варіант. Експериментуйте з аксесуарами і прикрасами. Ви повинні знати заздалегідь, як будете виглядати в такий знаменний день, щоб бути повністю впевненою в результаті і своїй привабливості.

[b] Весільні зачіски для короткого волосся [/b]

• Якщо у вас на маківці не дуже коротке волосся, ви можете виконати ілюзію довгого волосся. Для цього накрутіть волосся на бігуді середнього розміру або ж використовуйте щипці. Укладіть волосся на маківці в локони, імітуючи фрагменти квітки і його пелюстки.

• Можна зачесати короткі волосся гелем і при необхідності закріпити їх невидимками або шпильками. Ззаду прикрийте фатою, а спереду прикрасьте зачіску перлинами або квітами. При цьому, не забувайте фіксувати зачіску лаком.

• Можна використовувати шиньйон або пасма штучних волосся. Колір таких ненатуральних волосся вибирається під колір рідних або при бажанні ви можете перефарбуватися в колір, близький їм. Красиво виглядають готові накладні коси, пучки і пишні локони. З довгого штучного хвоста можна виконати складну зачіску зі всілякими елементами: косами, буклями, локонами, валиками, плетінням, жгутикам і т.д.

• В стилі ретро. Шикарно виглядають короткі зачіски в ретро-стилі. Застосовуючи укладальні кошти, сформуйте хвилі по всій довжині волосся. Також можна зачесати волосся на один бік.

• На кінчики волосся покладіть віск і зробіть укладку для об'ємної зачіски. Щоб волосся було зачесане красиво і натурально, їх потрібно злегка збити руками. Доповненням до образу може служити чолку, покладена набік. Це зробить погляд глибоким і додасть йому виразність. Завершіть образ прикрасами, такими як діадема і невеликі сережки.

• Завийте волосся, щоб надати завиткам додаткову пружність, змастіть їх воском. В кінці закріпіть лаком і укладіть легкими хвилями. Окремі пасма можна фіксувати шпильками і додати шовкові квіти. Загадковість образу додасть біла вуаль на пів-обличчя.