Корисні поради
на всі випадки життя
» » Весільні зачіски на середнє волосся: красиві варіанти зачісок

Весільні зачіски на середнє волосся: красиві варіанти зачісок

Додано: 10.09.14
Весільні зачіски на середнє волосся: красиві варіанти зачісок


Весільні зачіски на середні волосся красиво виглядають на нареченій в її найурочистіший день. На такій довжині можна виконати будь-яку високу зібрану зачіску - пучок, косу, черепашку, хвилі або залишити волосся розпущеним.

Якщо у нареченої тонкі або рідкісні волосся, то рекомендується зупинити свій вибір на готовій зачісці. Такі волосся погано утримують хвилю при накручуванні і в дощову погоду локони можуть розкрутитися. Щоб це не сталося, краще розглянути зібрані види зачісок (наприклад, низький або високий пучок, зачіска з хвиль).

[b] Весільні зачіски для середніх волосся [/b]

[b] На розпущене волосся середньої довжини [/b]

Це класичний варіант, який ніколи не виходить з моди. Ця зачіска виглядає натурально. Волосся можна просто випрямити або завити їх. Найважливіша деталь - це прикраси. Прикрасити волосся можна живими і шовковими квітами, шпильками з перлами або стразами.

Якщо ви носите чолку і зробили на волоссі начісування, то зачіску можна доповнити діадемою або обручем. Якщо довжини волосся буде не достатньо, то подовжити волосся можна накладними пасмами.

Якщо волосся нареченої хвилясте, кучеряве або хвилясте, то краще вибрати зачіску з локонами або на плетінні. Так волосся відмінно підтримувати свою хвилястість.

[b]
Весільні зачіски на середнє волосся: красиві варіанти зачісок
Весільні зачіски для середніх волосся із чолкуом [/b]

Чубчик може бути абсолютно будь-якої форми і структури - прямий, досягати лінії брів, рваною, асиметричною та ін. Відмінно і незвично виглядає опукла чолку хвилею. У цьому варіанті велику роль відіграють аксесуари і красиві святкові прикраси.

Якщо у дівчини овальне або кругле обличчя, то їй підійде чолку практично будь-якого стилю і форми. Якщо природа наділила дівчину трикутної або прямокутної формою обличчя, то краще зупинитися на косий чубку, злегка відкриває лоб. Чубчик повинна бути з начосом, якщо у пані повне і квадратне обличчя.

Весільні зачіски на штучних волоссі

Всі різновиди зачісок можна виконувати і на нарощених волосся, а також на штучних пасмах на заколках. Щоб подовжити волосся, можна використовувати штучний шиньйон під колір свого волосся.

Весільні зачіски на середнє волосся: красиві варіанти зачісок


Слід пам'ятати, що ненатуральні волосся не можна накрутити і вони погано укладаються. Іншими словами, нареченій слід вибирати шиньйон вже покладений так, як вона бажає його бачити в зачісці - з хвилястим волоссям або з невеликими кучерями.

Позитивна сторона використання шиньйону по відношенню до

[b] натуральним волосся на заколках полягає в наступному: [/b]

- прийнятна ціна;

- можливість зробити красиву зачіску в короткі терміни.

Мінусом штучного шиньйону є те, що він має короткий термін застосування - через пару одягання волосся сваляются і будуть мати непривабливий вигляд. Крім того, натуральні волосся сильно блищать, що помітно не озброєним оком при неправильному використанні шиньйону.

Пасма волосся на шпильки з натуральних волосся укладаються легко, немов рідні - їх можна накрутити, зробити начісування, укласти з допомогою лаку, вимити і пофарбувати в інший колір. До того ж, такі пасма можна використовувати багаторазово.

В якості прикрас на весільній зачісці можуть служити гребінь, капелюшок, діадема, живі або шовкові квіти, стрази, перли, вінок з квітів, вуаль або фата. Ці прикраси визначають і доповнюють образ нареченої.