Корисні поради
на всі випадки життя
» » Смугаста дієта: основні принципи і переваги, результати дієти

Смугаста дієта: основні принципи і переваги, результати дієти

Додано: 10.09.14
Смугаста дієта: основні принципи і переваги, результати дієти


Смугаста кефірна дієта - це чергування днів з розвантажувальним харчуванням кефіром і днів, коли ви харчуєтеся, як зазвичай. Існує маса варіантів подібного харчування з користю. Всі ці варіанти розрізняються за тривалістю (а, відповідно і результатів) і з продуктів, які вам необхідні в так звані «вільні» дні.


Приступаючи до даної дієті, потрібно обов'язково порадитися з фахівцем, так як вона досить жорстка і дієтологи рекомендують її у виняткових випадках, коли ІМТ (індекс маси тіла) досить серйозно зашкалює, або людина вже мають якусь ступінь ожиріння. Як би те ні було, чергування розвантажувальних і звичайних днів не можна проводити більше двох тижнів.


[b] Смугаста кефірна дієта із звичайним харчуванням: як це можливо? [/b]


Дуже просто! Багато жінок вибирають саме такий варіант: через день влаштовуємо розвантажувальні дні на кефірі 1%-ном або знежиреному. У цей день можна 15л кефіру, абсолютно несолодкий зелений чай, одну чашку кави і максимум води.


На наступний день їсте, як зазвичай. Ідеальний варіант, чи не правда? Однак, не все так просто. Якщо ви страждаєте серйозним надлишком ваги, то, природно, ваше звичайне харчування не диетично. Напевно існують помилки в харчовому поведінці. Або ви перебираєте з хлібом, або з солодким, або з кашами, а, може, не можете втриматися від великої кількості смаженого. Як би те ні було, харчування треба міняти. І в цьому вам допоможе саме смугаста дієта. У «кефірний» день ви навчите свій організм віддавати вчорашні ліпіди (жири) з депо (жирових відкладень).


В результаті дієта нагадає вам маятник і призведе до зменшення ваги у майбутньому. Якщо в звичайний день цієї дієти ви будете їсти низькокалорійну їжу і збільшите фізичне навантаження, а наступний день у вас буде розвантажувальним (кефірним), то через пару тижнів ви отримаєте смовижні результати.


Якщо вам хочеться більш швидких і серйозних досягнень, то варіант смугаста дієта плюс здорове харчування буде вам гарним помічником. Принцип залишається той самий, як і в першому варіанті. Один кефірний день, а в другий день необхідно оздоровити ваше харчування максимально і не перевищувати 1500ккал в день.


[b] Для цього можна спробувати такий раціон: [/b]


• Ранок: 200г каші на воді (будь-який), склянка дієтичного кефіру або 100г сиру.


• Ланч: яблуко і 5-10 горіхів (мигдаль).


• Обід: овочевий або курячий суп (без макаронних виробів і поджарок), порція дієтичного відвареного м'яса з тушкованою капустою або салатом з овочів.


• Полудень: 100 г дієтичного сиру і солодкий фрукт. Або какао на воді з 1-2 кавовими ложками фруктози.


• Вечір: 200г нежирної звареної риби і овочі без крохмалю.


У день без кефіру заборонені(!) жирна їжа і алкоголь.


Організм при такому харчуванні змушений буде під час кефірних розвантажень спалювати старі запаси жирів.


Як би те ні було, кефірна дієта - це стресова ситуація для вашого організму. Серйозні фізичні навантаження робіть тільки в ті дні, коли ви дієтично харчуєтеся.