Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно засмагати на сонці? Визначаємо свій тип шкіри, рекомендації та секрети засмаги

Як правильно засмагати на сонці? Визначаємо свій тип шкіри, рекомендації та секрети засмаги

Додано: 10.09.14
Як правильно засмагати на сонці? Визначаємо свій тип шкіри, рекомендації та секрети засмаги


Ось і настав довгоочікуваний відпустку - попереду море, пекуче сонце, пляж, теплий пісок, чайки. Справа залишилася за головним - отримати відмінний загар і матову шкіру, але як правильно засмагати на сонці, щоб потім не виникло проблем? Як навчитися засмагати, щоб виглядати стильно і шикарно, вам допоможе наша стаття.

На сьогоднішній день тема правильного засмаги дуже актуальна. Це питання вашого здоров'я, так як на сонце можна швидко згоріти, а потім відновлювати свою шкіру досить тривалий час. Крім того, сьогодні росіяни частіше їздять на море за кордон в теплі країни, де сонце на відміну від нього нашого, більш нещадний. Тому згоріти можна дуже швидко, а це в свою чергу втрачений відпустку і викинуті на вітер гроші. Тому засмага - це однаково актуальна тема для всіх.

[b] Секрети гарного засмаги на пляжі [/b]

Як тільки відкрито літній сезон, ми стільки всього чуємо про те, що засмагати рекомендується тільки в спеціальний час, поки сонце відносно безпечний для шкіри. Отже, засмагати слід з ранку до 10-11 годин (поки сонце в зеніті) і після 16 годин дня. Крім того, шкідливо перебувати під сонцем більш, ніж дві години поспіль.

Щоб не отримати на шкірі опіки, поступово привчайте своє тіло до сонця. Почніть з декількох хвилин перебування на сонці в день, щодня збільшуючи тривалість сонячних ванн. Зазвичай, як тільки приходить перше тепло, ми ходимо в шортах і футболках, не наважуючись роздягнутися відразу до купальника - і це правильно. Тільки таким чином засмага буде гарним, рівним, а на шкірі не залишаться опіки.

У жарких країнах питання засмаги є одним з найбільш актуальних. Сховавшись під парасольку, люди вважають, що вони добре захищені від сонця. Але це зовсім не так, оскільки промені проходять і через таку своєрідну захист. Але сонце під парасолькою гріє не так, а в доповненні до цього легкий вітерець створює відчуття комфорту. Тому в перші два дні приїзду, якщо ви бажаєте гарно та правильно загоряти, не знаходитеся під прямими сонячними променями. Під час найбільшої спеки краще знаходитися в номері готелю чи в кафе.

Пам'ятайте, що від сонця необхідно берегти і волосся - одягайте капелюшок, панаму, косинку або кепка з нещільної тканини. Прикривайте очі сонячними окулярами, навіть якщо просто прогулюється без мети відвідати пляж.

[b] Корисні рекомендації для правильного засмаги [/b]

• Якщо ви хочете правильно загоряти, не читайте на пляжі книги і журнали. Читаючи, зазвичай ми так захоплюємося, що пропускаємо момент закінчення прийому сонячних ванн.

• А також не спите біля моря. Не відвідуйте пляж відразу ж після трапези - вас може разморить.

• Не пийте холодні напої, вони повинні трохи нагрітись.

• Алкоголь і засмага - це дві несумісні речі, так як алкоголь робить шкіру чутливою.

• Фахівці рекомендують перебувати людині на пекучому сонці не більше 10 хвилин. У середній смузі безперервний засмага має тривати не більше 20 хвилин.

• Використовуйте крем від ультрафіолетового випромінювання. Почніть зі кошти з великим рівнем SPF, потім придбайте з рівнем нижче. Якщо у вас смаглява шкіра, в ній міститься більша кількість меланіну, тому можна сміливо починати з невеликої позначки захищеності.

[b] Засмага в залежності від типу шкіри [/b]

Щоб простояти довго біля прилавка магазину, вибираючи потрібний крем для засмаги, з'ясуйте до свій тип. Перший вимагає найсильнішу захист від сонячних краще, другий - мінімальну. Засіб для засмаги вибирайте відповідно з цим.

[b] 1 тип: [/b] світле або руде волосся, блакитні або зелені очі; шкіра біла.

[b] 2 тип: [/b] світле або руде волосся, очі - карі або сірі, світла шкіра.

[b] 3 тип: [/b] волосся каштанове або темно-русяве, щодо світла шкіра.

[b] 4 тип: [/b] волосся і очі - темні, шкіра смаглява.

Якщо ви хочете довго перебувати на сонці, ретельно намажте ті ділянки тіла, які частіше згоряють. Не забувайте, що крем працює лише 3-4 години, а якщо ви плаваєте, то менше. Намагайтеся використовувати спеціальний шампунь з захистом волосся від ультрафіолетового випромінювання.