Корисні поради
на всі випадки життя
» » Брови для овального обличчя: ідеальна форма і догляд за бровами

Брови для овального обличчя: ідеальна форма і догляд за бровами

Додано: 10.09.14
Брови для овального обличчя: ідеальна форма і догляд за бровами


Кожне жіноче обличчя неповторно від природи, але багато представниць прекрасної статі часто незадоволені своєю зовнішністю. А адже варто тільки правильно скоректувати ті чи інші риси, і обличчя стане просто витвором мистецтва. Як будь картині для відчуття закінченості потрібна рама, так і особі необхідно обрамлення. Природа вже подбала про завершеності жіночого образу, виділивши на обличчі брови. Найчастіше брови вимагають невеликої корекції, адже із зміною їх форми, змінюється і вираз обличчя.

Кожній формі обличчя підходить певна форма лінії брів. Каноном класичної краси вважається особа, що має овальну форму. Якщо пропорції ваших щік, чола й підборіддя гармоніюють між собою, а контур вашого обличчя нагадує овал - ви щаслива володарка овального обличчя. Ваша зовнішність найбільш близька до ідеалу краси, але, як відомо, немає межі досконалості, тому ви можете скорегувати форму брів. Вашій особі це не зашкодить, змінюючи його до невпізнання.

[b] Правила корекції брів: [/b]

- коригувати можна тільки нижню лінію брів, верхню межу чіпати не варто;

- між бровами має бути відстань не менше двох пальців;

- зовнішній край брови не повинен бути нижче внутрішнього, інакше ви ризикуєте стати володаркою постійно незадоволеного або сумного виразу обличчя;

- колір олівця для брів повинен збігатися з кольором вашого волосся або бути на відтінок темніше.

[b] Вибираємо форму брів для овального обличчя [/b]

Оскільки овальне обличчя близько до досконалості, то для нього буде доречно запропонувати кілька варіантів корекції лінії брів.

[b] Брови дугоподібної форми [/b]

Така форма, що нагадує веселку, зробить ваше обличчя більш жіночним і молодим. Виразності погляду додасть м'який плавний вигин, рівномірно звужується від внутрішнього краю брови до зовнішнього. Брови для овального обличчя не повинні бути занадто зігнутими, інакше на обличчі буде постійно присутній вираз посму і зсмування.

Брови для овального обличчя: ідеальна форма і догляд за бровами


[b] Брови прямої форми [/b]

Вибираючи брови для овального обличчя, слід враховувати те, що часто така особа виглядає злегка витягнутим. Щоб візуально округлити його, чудово підійдуть прямі брови. Вони повинні бути не дуже довгим і не занадто короткими. Створюючи таку форму брів, важливо стежити за тим, щоб вони розташовувалися симетрично. Щоб погляд став відкритим, підніміть внутрішній край брови над оком, а кінчик зробіть максимально вузьким. Стилісти вважають горизонтальну форму брів ідеальною для овального обличчя.

[b] Брови зі зламом [/b]

М'який злам лінії брів надає жіночому погляду загадковість і чарівність. Саме така форма брів, нагадує пташині крила, вважається самою сексуальною. Крім того, брови вразлет підійдуть для жінки будь-якого віку, підкреслюючи елегантність і чуттєвість. Злам повинен бути дуже плавним і м'яким, кінчик брови повинен поступово звужуватися до скроні, але не розташовуватися занадто низько. В ідеалі форма брів для овального обличчя повинна підкреслювати його класичні пропорції.

[b] Рекомендації по правильному догляду за бровами [/b]

Ви можете вибрати будь-яку форму брів, яка відповідає вашим уявленням про красу. Але не забувайте, що брови будь-якої форми вимагають регулярного догляду. Періодично видаляйте зайві волоски, що з'явилися за межами лінії брів.

Щодня розчісуйте брови спеціальною щіточкою, можна капнути на неї трохи касторової або реп'яхової олії. Видаляйте волоски тільки по напрямку їх росту, щоб уникнути травмування волосяної цибулини. Для вищипування волосків користуйтеся пінцетом із закругленими кінчиками. До і після кожної процедури видалення волосків змащуйте шкіру повік пом'якшувальною кремом.