Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дієта 6 пелюсток: основні переваги, докладне меню, результати і відгуки

Дієта 6 пелюсток: основні переваги, докладне меню, результати і відгуки

Додано: 10.09.14
Дієта 6 пелюсток: основні переваги, докладне меню, результати і відгуки


Дієта 6 пелюсток - це дієта 6ти днів, в якої кожна пелюстка означає одну з монодієт. Розроблена вона шведським дієтологом Ганною Юханссон і дозволяє скидати по 500-800г кожен день.


Принцип цієї дієти - в процесі гри кожен день в строго певній послідовності ви будете харчуватися за однією із зазначених монодієт, які йдуть один за одним. При цьому дотримується правило роздільного харчування. Як відомо, основним переробним органом у нашому організмі є печінка.


Щодня вона переробляє різноманітні продукти, більшу частину яких відкладає в депо. При роздільному харчуванні вона, наситившись в сніданок, припустимо, курячого м'яса вже не захоче ховати її «про запас», а буде чекати іншого продукту, при цьому організм змушений діставати жири з депо і витрачати їх.


Тому дієти 6 днів - 6 монодієти - 6 квіткових пелюсток такі приголомшливі результати. До того ж, ви, відриваючи і граючи пелюстками (будь-якої квітки, не обов'язково ромашки), будете відчувати на собі всю принадність зменшення обсягів вашого тіла, і пишатися своєю силою волі.


Єдина умова: ні в якому разі не змінювати монодієти місцями! Це обов'язковий порядок правильного травного процесу під час цієї системи живлення!


[b] Меню дієти [/b]


1). [b] Рибна монодієта [/b] . Вживайте рибу (будь-який сорт) відварну, запечену або тушковану. Трохи солі, негострих приправ і зелені не зашкодить. Вуха можлива без картоплі або просто рибний бульйон.


2). [b] Овочева монодієта [/b] . Дозволені будь-які овочі - сирі, варені, запечені чи тушковані. Також допускаються приправа (на смак), трохи солі і зелень. Не забороняються овочеві соки.


3). [b] Куряча монодієта [/b] . Вживайте курячу грудку - філе у відварному, запеченому або тушкованому вигляді. Сіль, приправи і зелень, як в перші дні, ті ж. Знову допущений бульйон, але з курки.


4). [b] Злакова монодієта [/b] . Можна каші, злаки, насіння, пророщені насіння, хлібці, висівки, клітковина. Можна додавати сіль і вживати квас.


5). [b] Сирна монодієта [/b] . Вживайте «нульовий» сир. Можливо вживання молока.


6). [b] Фруктова монодієта [/b] . Фрукти - будь-які, сирі і запечені. Додайте ванілін і корицю, лимонну цедру. Фруктові соки можна, але без цукру.


Цукор виключити не тільки в їжі, але і в напоях.


З рідин необхідно значно скоротити вживання кави, а зелений і чорний чай, чиста питна вода без газу вітаються.


Закінчивши 6-пелюстковий курс, почніть його заново, можна в ті ж дні харчуватися іншими дозволеними продуктами.


Дієта 6 пелюсток: основні переваги, докладне меню, результати і відгукиВідгуки на дієті 6 пелюсток стверджують, що пройти курс такого роздільного харчування не тільки корисно для схуднення, але і для здоров'я теж, що свідчить про раціональність і корисності дієти 6 пелюсток. Дуже багато зірок нашого шоу-бізнесу покращували свої фігури саме по цій системі, називаючи її просто «роздільним харчуванням».

У перший же тиждень йдуть обсяги і кілограми.


1). Посудіть самі: 1й день - рибний - чистий білок;

2). 2й - овочі - вуглеводи;

3). 3й - курячий - знову білок;

4). 4й - злаковий - знову вуглеводи;

5). 5й - сирний - білок;

6). 6й - фрукти - вуглеводи.


Розгойдуючи подібним способом обмін речовин, отримуєте відмінні результати.


[b] Норма споживання продуктів під час дієти: [/b]


- 300-500г готової риби;

- 500г м'яса філе;

- 200г каші сухий;

- Овочі-1-15 кг;

- Фрукти - 1-15кг;

- Сир - 05кг.


Дієта 7 пелюсток передбачає ті ж 6 пелюсток Анни Юханссон, але при цьому рекламується деякими зірками і вимагає реєстрації на різних ресурсах.