Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як укласти каре красиво і швидко? Секрети фахівців

Як укласти каре красиво і швидко? Секрети фахівців

Додано: 10.09.14
Як укласти каре красиво і швидко? Секрети фахівців


З плином часу мода на зачіски змінюється, але стрижка каре завжди залишається актуальною. Це обгрунтоване явище, так як за каре непотрібно по-особливому доглядати, вона підходить для всіх типів волосся і практично усім до лиця. Існує маса всіляких укладок для додання завершеності образу, каре може бути святкове і повсякденне. Розглянемо деякі варіанти, як укласти каре.

[b] Вам будуть потрібні наступні інструменти: [/b]

• Фен;

• Пінка для волосся;

• Мус;

• Лак;

• Гребінець з зубцями;

• Кругла гребінець;

• Бігуді.

[b] Каре тому [/b]

Цей спосіб укладання можна використовувати як щодня, так і на свята. Виконати її у вас не складе ніяких труднощів. Для цього нанесіть пінку на вологі волосся, розподіліть її по всьому волоссю. Використовуючи круглу щітку і фен висушіть волосся по одній прядки, зачесивая їх назад. Щоб пасма лежали акуратно, виправляйте їх руками поправте. Потім зафіксуйте зачіску лаком для волосся.

[b] Каре на бігудях [/b]

Це ідеальний варіант, якщо ви відправляєтеся на святковий захід, але часу на зачіску мало. Нанесіть мус на вологі волосся. Після цього накрутіть їх на бігуді і висушіть, використовуючи фен. Необхідно, що волосся висохли. На це у вас піде близько 15-25 хвилин після завершення сушіння. Це необхідно для того, щоб повністю переконатися в міцності зачіски. Це не дасть хвилях розсипатися відразу ж. Потім акуратно зніміть бігуді і руками розділіть прядки, рухаючись від маківки. Красиво укладіть локони і зафіксуйте ваше каре лаком для волосся.

[b] Каре з косим проділом [/b]

Це ще один нескладний спосіб сушки, який відмінно виглядає на коротких волоссі. Ця укладка не забере багато часу. Спізнюєтеся на роботу або поспішаєте на навчання? Ми радимо вам укладати каре таким чином.

Нанесіть на вологе волосся мус і просушіть їх феном. Гребінцем із зубчиками проведіть косий проділ, потім розділіть волосся. Основну частину волосся зачешіть за вуха, інша частина волосся повинна вільно лежати поверх них. Закінчену зачіску обприскати лаком для волосся, щоб вона в такому положенні протрималася як можна довше.

Як укласти каре красиво і швидко? Секрети фахівців


[b] Експрес-укладання каре [/b]

Сучасне життя часто така стрімка, що іноді не вистачає часу на укладку волосся. Як бути, якщо потрібно відправитися на незаплановану зустріч? Як зробити гарне каре за мінімальний відрізок часу? Це питання можна вирішити за допомогою експрес-укладання. На цю укладку у вас піде 15 хвилин, а результат буде чудовий.

Рівномірно нанести на вологе волосся об'ємну пінку. Звисаючі вниз висушіть волосся феном, збиваючи їх руками. Потім підніміть голову і розправте пасма. Завершальний етап: закріплення зачіски лаком.

[b] Об'ємне каре [/b]

Якщо у вас від природи густе і об'ємні волосся - це не може не радувати. Але тим, у кого волосся не відрізняються такими особливостями, ми готові запропонувати об'ємну зачіску. Вона візуально зробить вашу шевелюру більш пишною. При цьому, така процедура займає небагато часу і зусиль.

Помийте голову і замотайте волосся в рушник на кілька хвилин. Нанесіть пінку на вологі рівномірним шаром по всій довжині волосся. Зачешіть їх на один бік і сушіть феном. Кожну суху пасмо перекладайте на іншу сторону. Після завершення сушіння, нахиліться вперед, трусніть волоссям і випрямьтесь. Ваша зачіска готова! Поправте пасмо і обробіть їх лаком для фіксації.

Ці спобличчя укладання каре зроблять вас чарівними, навіть якщо часу у вас не більш півгодини. І не впадайте у відчай, якщо щось вийшло не так, як хотілося б. Скоро ви ідеально навчитеся робити укладку і навіть ще швидше, ніж раніше!