Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підібрати колір волосся до особи за кольоротипу зовнішності? Рекомендації професіоналів

Як підібрати колір волосся до особи за кольоротипу зовнішності? Рекомендації професіоналів

Додано: 10.09.14
Як підібрати колір волосся до обличчя за кольоротипу зовнішності? Рекомендації професіоналів


Деякі жінки не наважуються провести якісь маніпуляції з кольором волосся з-за страху змінитися в гіршу сторону. Але справа в тому, що багатьом жінкам найбільше підходить їх природний колір волосся.

Тим не менш, перукар може внести у ваші волосся нове віяння - це може бути точне попадання в ціль або ж, навпаки, не зовсім вдале. Ризикнути можна сміливо, так як волосся міняють колір не назавжди і згодом відросте.

Деякі жінки навпаки люблять експериментувати: раптом вони стануть виглядати краще і молодше. До речі, волосся - це не тільки прикраса обличчя, а й смисловий знак. За давніми легендами з кольором волосся пов'язаний темперамент людини. Наприклад, брюнетки вважаються пристрасними, рудоволосі дівчата - хитрими, блондинки - ніжними. Але якби все було так легко у житті!

[b] Як підібрати колір волосся до лиця [/b]

Повне перефарбування, тонування або окремі пасма - будь-який вибір хороший, але як підібрати колір сам? Якщо вам відомо, який у вас кольоротип, то уникнути помилки буде набагато простіше. [b] Вам слід дотримуватися таких правил: [/b]

1). В обов'язковому порядку покладайтеся на свою колірну шкалу. Неправильно підібраний пігмент фарби не буде поєднуватися з відтінком вашої обличчя. Це буде створювати вигляд не доглянутості. Природно, такий результат можна виправити, знову перефарбувавши волосся. Але така процедура скрутна і в підсумку волосся мають неприродний вигляд.

2). Якщо ви осветляете свої волосся або робите їх темніше, то обов'язково стежте за ступенем контрастності обличчя. Деякі жінки виглядають більш свіжими і молодими, освітливши волосся. Інші зі світлим кольором волосся виглядають тьмяно, так як колір їхнього обличчя вигідніше виглядає в обрамленні темного волосся.

Старше починають виглядати ті, хто фарбує волосся в темніший колір - особа стає грубим з-за великої контрастності.

Якщо ви вирішили підібрати відповідний колір волосся, то враховуйте його гармонію з кольором очей і шкіри.

Як підібрати колір волосся до обличчя за кольоротипу зовнішності? Рекомендації професіоналів


[b] Щоб уникнути помилок у підборі кольору волосся, ви повинні знати наступне: [/b]

• Висвітлюючи волосся, спочатку необхідно усунути натуральні фарбувальні пігменти, щоб надати волоссю потрібний колір. Така процедура поступово виснажує волосся, тому волосся будуть вимагати додатковий догляд.

• Якщо ви постійно фарбуєте волосся самі, змінюючи колір і фарбу, у вас не вийде досягти бажаного результату. Ефект може бути непередбачуваним. Зверніться до перукаря, якщо зрозумієте, що щось пішло не так.

• Якщо вам потрібно оживити свій натуральний колір волосся, виходите з того, що швидкоплинний погляд у дзеркало не дає про нього точного уявлення. Хімічні завивки, морська вода і сонячні промені змінюють колір волосся, а справжній колір знаходиться біля коренів.

• Хімічні завивки мають побічні ефекти: руді пігменти, які є у всіх волоссі, починають проявлятися, а волосся, у свою чергу, більше січеться.

• З натуральним підфарбовування ризику практично немає. Тут неважливо: подкрашивающий шампунь, крем або інший засіб - цими речовинами можна посилити натуральний колір волосся або надати йому інший відтінок. Тонування тільки не може освітлювати волосся. Пігменти не проникають у волосся, а тільки обволікають його зовні.

Врахуйте, що така фарба змивається дуже швидко - за 5-6 разів.

• Ефектно виглядають пофарбовані пасма. Хто хоче трохи освітлити волосся, не обов'язково фарбувати все волосся в білий колір. Кілька пасом навколо обличчя надають таке ж оживляє дію. При цьому частина ваших волосся не піддається витончення і посіченому кінців.