Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зачіска в грецькому стилі - красиві і модні різновиди зачісок і їх переваги

Зачіска в грецькому стилі - красиві і модні різновиди зачісок і їх переваги

Додано: 10.09.14
Зачіска в грецькому стилі - красиві і модні різновиди зачісок і їх переваги


Якщо ви коли-небудь смилися фільми про Давньої Греції або милувалися зображеннями жінок цієї смовижної країни, то, безсумнівно, знаєте, наскільки оригінально і привабливо може виглядетьприческа в грецькому стилі.

Зробити ж подібну зачіску не складе особливих труднощів - найголовніше, щоб у жінки були досить довгі волосся (бажано, кучерями). А далі можна фантазувати в своє задоволення - заплітати волосся в коси, закручувати оригінальними валиками, збирати в пучки (тільки не затягуйте пучки занадто сильно), фіксувати обручем і т.д. Але обов'язково подбайте про те, щоб волосся не залишалися повністю вільними - це суперечить законам жанру.

[b] Основні переваги [/b]

Говорячи про переваги грецьких зачісок, необхідно відзначити, що зробити таку укладку під силу кожній жінці. Для цього не потрібно володіти надприродними перукарнями навичками, так і специфічні перукарські інструменти вам теж не знадобляться. Однак, не смлячись на свою простоту, вечірні зачіски в грецькому стилі виглядають по-справжньому божественно, одночасно радуючи сучасних красунь своєю практичністю.

Кожна грецька зачіска може красиво підкреслити овал обличчя і виділити вилиці жінки. Крім того, подібні укладання чудово поєднуються з різноманітними фасони суконь і прикрасами. А завдяки значній різноманітності виконання грецьких зачісок, будь-яка жінка зможе підібрати для себе саме ту укладку, яка їй підійде.

[b] Різновиди зачісок в грецькому стилі [/b]

Варіацій подібних укладок існує безліч, і всі вони дуже стильні і красиві. Причому практично кожна грецька зачіска припускає наявність повітряних спадаючих локонів - це єдина вимога, якій повинні відповідати всі варіанти укладок. Наведемо кілька найбільш простих видів грецьких зачісок, які можна сделатьв домашніх умовах.

[b] Грецький вузол (зачіска на кожен день) [/b]

Дана зачіска носить красиву назву «коримбос» і завжди виконується на довгих волоссі, попередньо завитих хвилями. Волосся поділяють прямим проділом і обережно спускають уздовж щік, а потім піднімають і укладають у вільний пучок на потилиці. Пучок закріплюється красивими шпильками або стрічками, і виглядає дуже вишукано. Причому, як видно з вищесказаного, виконання даної зачіски настільки просте, що вона прекрасно підходить на кожен день.

Зачіска в грецькому стилі - красиві і модні різновиди зачісок і їх переваги


[b] Лампадион (зачіска для урочистих випадків) [/b]

А це вже більш складна зачіска, яка повинна перетворити ваші волосся красиве подобу повітряних мов полум'я. Волосся поділяють на проділ, а потім вибирають в потиличній частині голови (посередині) одну прядку волосся і перев'язують її спеціальної тасьмою. Перев'язати пасмо потрібно біля основи, потім її закручують в довгі локони. Таким же чином завивають і кінці решти маси волосся - трохи попрактиковавшись, ви зробите своїми руками.

Зачіска в грецькому стилі - красиві і модні різновиди зачісок і їх переваги


Все волосся треба розділити на окремі пасма, ретельно зафіксувати і відкинути назад. Після цього кожна пасмо волосся акуратно прикріплюється шпильками до головної частини, а їх кінці збираються разом і перев'язуються стрічкою.

[b] Грецька коса [/b]

Перераховуючи наймодніші грецькі зачіски, просто неможливо забути про цю. Адже сьогодні існує безліч варіантів грецької коси - класична, з вплітанням гарних стрічок або джгутів контрастного кольору, коса, утворена з декількох маленьких кісок і так далі.