Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зачіска в грецькому стилі з чубчиком, різні варіанти і способи їх виконання

Зачіска в грецькому стилі з чубчиком, різні варіанти і способи їх виконання

Додано: 10.09.14
Зачіска в грецькому стилі з чолкуом, різні варіанти і спобличчя їх виконання


Як відомо, мода повертається. Іноді стилісти черпають натхнення в трендах, які були актуальними кілька десятиліть тому. А іноді уяву відносить їх в набагато більш віддалені епохи. Наприклад, сьогодні дуже актуальний варіант - зачіска в грецькому стилі з чолкою. І це не смно - античний еталон краси завжди залишається елегантним і витонченим.

Він може створити справжнє смо, адже жінка із зачіскою в грецькому стилі завжди виглядає бездоганно, немов ожила статуя античної богині. А якщо така укладка буде додана аксесуарами, витриманими в тому ж ключі, то вона здатна перетворити найпростіший наряд на справжній витвір мистецтва. Тим більше, що сьогодні мода в цілому благоволить до античності - погляньте хоча б на актуальні туніки і драпірування.

[b] Коли доречна зачіска в грецькому стилі? [/b]

На відміну від багатьох інших варіантів укладок, зачіска в грецькому стилі актуальна завжди. Досвідчений майстер зможе створити унікальний варіант і для випускного балу, і для весілля і для дружньої вечірки і навіть для повсякденного життя.

По суті, це варіант, який приваблює своєю повною універсальністю. Зачіска в грецькому стилі завжди елегантна, і в той же час зручна і практична - ви будете почувати себе впевнено, розкуто, природно. Правда, вона передбачає, що весь спосіб буде витримано в дещо романтичному стилі. Тому любительки спортивного спрямування навряд чи її виберуть.

Зачіска в грецькому стилі існує в безлічі варіантів. Вона може припускати і плетіння кіс, і завивку - по всій довжині волосся або тільки на кінцях, це вже залежить від того, який саме вид укладання ви виберете.

[b] Кому підходить? [/b]

Зрозуміло, перш за все, будь-яка укладка повинна підходити. Однак якщо ви посмитеся фотографії голлівудських зірок, то переконайтеся, що зачіски в грецькому стилі йдуть абсолютно всім, незалежно від типу обличчя. Їх головна риса - це природність і відсутність химерності. Такі укладання будуть добре виглядати і на довгі локони, і на волоссі середньої довжини.

[b] Різні варіанти і спобличчя виконання [/b]

Класичний варіант зачіски у грецькому стилі - це довгі, злегка завиті пасма. При цьому волосся можуть бути повністю або частково зібрані і зафіксовані за допомогою подвійного або потрійного обруча.

Оскільки локони трохи призібрані, вони не заважають, не доставляють ніяких турбот і при цьому виглядають дуже жіночно і романтично.

Проте верхня частина зачіски у грецькому стилі - це досить складна конструкція. Для того, щоб образ був ідеальним, буде потрібна допомога майстра чи подруги.

Однак впоратися з такою укладанням можна. Головне - зробити основу, тобто завити волосся. При цьому локони розчісувати не потрібно. Далі вам будуть потрібні різні шпильки і обруч, за допомогою яких ви зможете зібрати волосся в подобу античної тіари або змоделювати власний варіант. Однак, оскільки така укладання зажадає часу, вона буде більш доречна ввечері.

Зачіска в грецькому стилі з чолкуом, різні варіанти і спобличчя їх виконання


[b] На кожен день [/b]

Вдень можна вибрати більш простий варіант. Наприклад, можна зібрати волосся з боків і зав'язати хвіст. На основі такої простої укладання можна придумати безліч власних варіантів.

Другий спосіб припускає, що ви закрутіть волосся з обох сторін в джгути, загортаючи їх у напрямку від обличчя, а потім закріпіть шпилькою на рівні шиї. Замість локонів можна заплести тугі або вільні кіски, які потім можна буде зібрати у «хвіст» і зафіксувати за допомогою невидимок.

Зрозуміло, запропоновані варіанти не є вичерпними. Розглядаючи картинки в модних журналах, ви напевно зможете запозичити ще безліч цікавих ідей.