Корисні поради
на всі випадки життя
» » Яку зробити зачіску в школу? Рекомендації фахівців

Яку зробити зачіску в школу? Рекомендації фахівців

Додано: 10.09.14
Яку зробити зачіску в школу? Рекомендації фахівців
Якими повинні бути самі кращі шкільні зачіски? Звичайно ж, красивими і модними, зручними і акуратними, а також простими у виконанні, щоб кожна дівчинка-підліток могла самостійно зробити зачіску в школу, не вдаючись ні до чиєї допомоги. І сучасні стилісти пропонують юним представницям прекрасної статі безліч цікавих варіантів, повністю задовольняють цим вимогам. Розглянемо їх більш докладно.

[b] З хвостами [/b]

Хвіст - це сама проста і легко здійсненне зачіска, з якої без праці зможе впоратися кожна дівчина. І ви повинні знати, що варіантів виконання укладок з хвостами існує безліч - не обов'язково просто зав'язувати низький хвіст, як це колись робили наші мами і бабусі. Ви можете, наприклад, начесать передні пасма в області чола, а всі інші зібрати волосся у високий гладкий хвіст, сховавши гумку під тонкою пасмом - це виглядає дуже виграшно.

Інший оригінальний варіант, який можна зробити своїми руками - це нарочито неакуратний хвіст з випала пасмом і косим проділом. Особливо цікаво буде виглядати він на дівчат з довгим волоссям і без чубка. На ніч необхідно зав'язати пасма в кіски, щоб вони стали хвилястими, а вранці зробити гарний косий проділ і зібрати волосся в низький хвіст, залишивши вільної прядку з одного боку від обличчя.

[b] Зі джгутами [/b]

Подібні укладання для підлітків можна, мабуть, назвати однією з сучасних різновидів зачісок з косами. Виглядають вони дуже стильно і навіть елегантно, а зробити таку укладку самій не складе ніякої праці.

Змастіть волосся гелем або незмивною бальзамом і зав'яжіть високий хвіст.

Потім розділити всю масу волосся на дві рівні частини і скрутіть їх в джгути, щільно переплітаючи між собою.

Закріпіть кінці пасом маленької гумкою, а потім сховайте їх біля самої основи хвоста, використовуючи невидимки або маленький непомітний крабик.

Яку зробити зачіску в школу? Рекомендації фахівців


[b] З пучками [/b]

Деякі дівчатка, замислюючись про те, яку зробити зачіску в школу, взагалі не приділяють уваги укладок з пучками. А все тому, що сама назва «пучок» асоціюється у них з нудною офісної укладанням, придатною хіба що для жінок перед пенсійного віку.

Насправді ж це виглядає дуже модно, стильно і сучасно - просто потрібно робити не низький, а високий пучок і прикрашати його будь-якими аксесуарами. До того ж ви можете зробити низький пучок збоку (цей варіант дуже йде власницям кучерявого волосся) або ж пучок з кіс.

[b] З косами [/b]

У всі часи укладання з косами залишаються актуальними - в моді вони і сьогодні. І не смно, адже красиво заплетені коси не тільки роблять ваш образ більш ніжним і романтичним, але також відрізняються вражаючою зручністю і функціональністю. Ви можете використовувати грецькі коси, оригінальні французькі кіски, в поєднанні з хвостами або з пучками і багато інших варіанти виконання подібних зачісок.

[b] З розпущеним волоссям [/b]

Якщо у вас довге і гарне волосся, не варто їх ховати, адже ви можете самостійно зробити оригінальну і гарну зачіску, підкресливши нею красу своєї шевелюри.

Просто зберіть частину волосся на маківці, а інші ретельно розчешіть - це дуже зручна укладання, яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Хочете чогось більш оригінального, тоді доповніть цю укладання начосом або заплетене у скронь дві кіски, а потім зав'яжіть їх на маківці.

[b] Привабливі акценти [/b]

Ну і звичайно, необхідно використовувати найрізноманітніші аксесуари для волосся - обручі, пов'язки, красиві шпильки, хайратники. Все це допоможе виглядати красиво і нарядно кожен день, подарує задоволення та впевненість у собі.